Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha rossz napja van párunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdező9999 kérdése:

Ha rossz napja van párunknak?

Figyelt kérdés
Ha barátnőmnek rossz napja van, volt mondjuk munkában, kezelhetetlen. Kiábrándul belőlem még azért is, ha hagyok a tányéron egy falatot. Érzelmileg ábrándul ki. Mit lehet csinálni az ilyennel helyzettel? Most például munkát keresek, de nem találok, és azt hiszi, hogy nem akarok dolgozni, ez is kiábrándító számára, de ez nem igaz, mert akarok dolgozni, csak nem találok munkát.

2014. jún. 2. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Én voltam már ilyen helyzetben. Bár az én expárom is kereste a munkát mai napig nem dolgozik. Ez már 8 éve... De figyelj itt már csak az van hogy bizonyítanod kell. Kérj tanácsot tőle vagy segítséget hogy te igenis keresed a munkát, de lehet valamit nem jól csinálsz és mondja el a véleményét hogy ő hogyan csinálná. Illetve ha már ezen kiakad hogy hagyj egy falást a tányéron, gyorsan ted bele moslékba vagy a szemétbe, és mosogass el. Ez is egy jó pont, ha az ember arra ér haza hogy elvan végezve.
2014. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Volt már munkád? Merre éltek? Mi a végzettséged?
2014. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, segített a válaszod. Egyébként találtam munkát, konkrétan telemarketingezni kéne, de semmi affinitásom nincs az ilyesmihez, a hátamon is feláll a szőr az ilyesmitől. Viszont van más lehetőségem is, inkább megpróbálnám azt. Szóval ma nem mentem el erre a telemarketinges cuccra, felhívtam, hogy van most ez meg az a lehetőségem, segítsen, hogy mit csináljak. Hagyjam, vagy erőltessem ezt. De ő most nem tudja, mert 20 felé áll a feje, és kiábrándító, mert kezdi úgy érezni, hogy tényleg nem akarok dolgozni.
2014. jún. 2. 10:04
 4/10 A kérdező kommentje:
Ő 24, én 28, nekem volt már munkám, több is. Pestiek vagyunk.
2014. jún. 2. 10:10
 5/10 anonim ***** válasza:
De addig amíg jobb nem lesz, miért nem csinálod a telemarketinget? Mind1 az csak fizessen, mellette keresgélhetsz. De így érthető a párod aggodalma....
2014. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze, de jutalékos rendszerben van a kifizetés, és nem érzem azt, hogy ebből nekem lenne 2 fillérem. Nem a munka büdös nekem, csak ezt kéne neki elhinnie.
2014. jún. 2. 10:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Nehéz, mert nyilván fél attól, hogy neki kell most téged eltartania. Próbálkozás és próbálkozás között is van különbség. Egyetértek, hogy vállalj el akármit, és mellette keresgélj... és egy kicsit figyelj a barátnődre oda jobban...bántja valami, de nem tudja elmondani.
2014. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki azt mondja, hogy amiatt kiábrándul belőled, mert a tányéron hagytál egy falatot, az elég egyértelmű jele annak, hogy igen gyenge lábakon áll a kapcsolatotok.

Egyébként nem igazán értem, amit csinálsz. Komolyan őt hívod fel, hogy elfogadd-e az állást? Naná hogy nem ér rá ezen agyalni, dolgozik. Fogadd el az állást, lehetőleg csak 6 órában, és keress mellette mást. Ez a megoldás. Kevesebbet úgyse fogsz keresni :D

2014. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érzelmi mélypontok előfordulnak. De ha folymatosan ez a helyzet, jobb lesz gondolkodnod, hogy vele akarod-e leélni az életedet.
2014. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mivel egy kapcsolatban két ember lelki támasza a másiknak, ezért igen, felhívom és kikérem a véleményét, mivel mindkettőnk jövője függhet a döntésemtől.
2014. jún. 3. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!