Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz ember vagyok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ember vagyok ha megcsalom? Ti megtennétek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok a barátommal. van egy srác mellette, akivel már fél éve levelezgetek. egy ideig teljesen baráti volt aztán találkoztunk...és történt egy csók. (erről tud a barátom is) azóta is levelezgetünk, de ő próbál fűzögetni. én természetesen mindig nemet mondok, nem egy olyan pasi akivel eltudnám képzelni a jövőmet. viszont külsőre annyira az esetem és annyira vonzódom hozzá, hogy ez leírhatatlan. Arra gondoltam...hogy megteszem...lefekszem vele...és akkor nem kísért örökké ez a kíváncsiság...attól nem tartok, hogy jön majd egy következő is, mert a 25 évem alatt egyszer sem éreztem még ilyet mint nála. nem szerelem csak egy leírhatatlan vonzódás amit úgy érzek, hogy ha nem élek ki, akkor mindig erre gondolok. Tudom, hogy az lenne a legtisztább ha szakítanék a barátommal és úgy tenném meg, de nem akarok szakítani, mert szeretem (biztos hihetetlen..) Vele letudnám élni az életemet...de ezt a vonzalmat nagyon nagyon nehezen tudom már elfojtani. nem tudom mi lesz utána, félek a bűntudattól, de úgy érzem, hogy ha végre megtörténik akkor talán letudom zárni...
2014. máj. 31. 19:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
Lófaszt...már így is igénytelen vagy h megcsókoltad.
2014. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
ribó
2014. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd. inkább kerüld el a vonzódásod tárgyát, akkor a kísértés is megszűnik.

Ne csald meg a párodat, nagyon nem helyes.

2014. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
De ha megszakítod a kapcsolatot ezzel s fiúval, elmúlik a vágy is és akkor legalább nem lesz bűntudatod.
2014. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts meg minden kapcsolatot a sráccal -.-

Belegondoltál már a barátod helyzetébe? Mi lenne ha ő talált volna egy lányt? Ne használd már kapcarongynak szerencsétlent. Ha vele akarsz lenni, akkor csak vele, ezt nem érdemli meg

2014. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%
Javasolj a barátodnak egy hármast a sráccal, így nem lesz megcsalás, tud róla, ő se lesz kizárva és lehet őt is érdekelné.
2014. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%
Mintha magamat hallanám! Én is így vagyok egy sráccal, akivel levelezünk, és volt róla szó, hogy...na érted :DD De én is szeretem a barátomat, soha nem tudnék vele szakítani... Csak ő volt nekem az első, és kipróbálnám mással is, de ez csak kíváncsiság... Én sem tudom, mit tegyek...
2014. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
25%
chhhhhhhhhhhhhhhh kiugrottam a 10.ről...
2014. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Azt gondolom sejted, hogy ha fordított lenne a helyzet, és egy férfi írna ki ilyen kérdést, egy legutolsó f.oskupac trógernak el lenne hordva, hogy csak a farka után megy...



Nem az a lényeg, hogy mennyire viszket a p-nád.

Hanem hogy ez hogy esne a barátodnak! (Aki megjegyzem nem b.@szott ki mint macskát szarni, mikor megtudta, hogy mással csókolózol, ami azért nagy ritkaság)

Mennyire szereted, ha belefér egy ilyen hogy ekkora fájdalmat okozz neki?

2014. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
42%
látom ismét bővült egyel a gerinctelen emlősök állománya :)). Miért nem ülsz ki már akkor már a Moszkva térre széttárt lábakkal és kiabáld, hogy ingyen menet mindenkinek ?
2014. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!