Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti megcsalnátok a párotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megcsalnátok a párotokat, ha az nem akarna már hónapok óta szexelni?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha szeretne titeket, ezt érezteti is, csak szexelni nem lenne hajlandó valamilyen oknál fogva.

2014. jún. 2. 10:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ez így kevés.

miért nem? hihető az indok? várható változás?

2014. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor elagynám. Ha nem kíván máfr akkor annak a kapcsolatnak nincs értelme a továbbiakban
2014. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
ez függ a körülményektől, de ok nélkül tuti nem mond nemet egy férfi sem a szexre, de ha nincs jelölted a megcsalásra akkor írj... :D
2014. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem. Mert ha azért megcsalom, akkor nem ember vagyok hanem ösztönlény, vagyis állat.
2014. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia! Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok? Korábban milyen volt a szexuális életetek, és volt vmi konkrét pont vagy történés, ami változtatott a helyzeten? Valamelyikőtök külsején történt valami nagyobb változás? A barátnőd frigid lett valamiért, és az ilyesminek mindig van valami oka. Próbálj beszélni vele, kipróbálni új dolgokat, helyeket, vagy ha mást nem, keressen fel egy nőgyógyászt/szexuálpszichológust.
2014. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehet igen lehet nem. mindennek oka van, és annak is hogy nem akar szexelni.
2014. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én már másfél évnél járok ugyan ebben a cipőben,mert lelkiproblémákra szedett gyógyszerek miatt nem akar szexelni a barátnőm.Még birom bár nem tudom meddig :X
2014. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

A probléma nem ritka sajnos. Sokszor a hirtelen libidó változás nagy párkapcsolati, vagy hormon rendszer változás miatt következik be. Pl: elhidegüls/szülés után hormon változás.

Az első mindig az kell(ene) legyen, hogy utána járni miért változott a dolog. A fő gond ilyenkor, hogy az "aszexuálissá" váló fél szerint nincsen probléma és nem hajlandó beismerni, hogy ez nincsen rendben. Ennek a megoldásán kell főleg dolgozni.


A szexhiány kinyír egy kapcsolatot, idő/kapcsolat kérdése mikor. Lehet szenvedni 20 évig is, aztán törik meg a másik fél, de lehet 1-2-5 stb... is. Nagyon nagy szarvashiba azt hinni, hogy ha pár romantikus regényben ezt valaki kitalálta, akkor úgy is van: a szex mellőzhető a kapcsolatban, és az egészséges félnek kutya kötelessége eltúrni ezt. Nem az.


A kérdésedre válaszolva. Én 100% biztos vagyok a párom felől abban is, hogy ha ez adódik, az első dolga lenne utánajárni mi az oka, és ha nem menthető a helyzet, akkor pedig ő mondaná nekem, hogy oldjam meg, mert ő nem tud mit tenni. És ezt tőlem is megkapná.


Viszont sokan ezt nem gondolják át, nem is akarják elzárkóznak (egyszerűbb a leányregényben írtakat erőltetni, mert sokkal kényelmesebb mint megoldani) így szinte borítékolható, hogy előbb -utóbb a szenvedő félnél valahol elszakad a cérna.

2014. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen
2014. jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2hónap után már nem lenne a párom.
2014. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!