Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miről szoktál általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szoktál általában csevegni pároddal (akár neten is)? Kifejtenéd bővebben is? Kort, nemet írj!

Figyelt kérdés

Írd le pl. tegnap és tegnapelőtt miről beszélgettél pároddal, illetve kérem azokat is, hogy mikről dumcsiztok általában!


Kort, nemet el ne felejts írni!



2014. jún. 4. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy kb mindenről, ami az eszembe jut. :D
2014. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Írhatod. Várom.
2014. jún. 4. 14:53
 3/11 anonim ***** válasza:
A minden neked mond valamit?: D
2014. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A "kifejtenéd bővebben" mond neked valamit?


Ha nem tudsz rendesen olvasni, azzal nem tudok mit kezdeni. A korral, nemmel írjatokról még már végképp nem mondok semmit...

2014. jún. 4. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Én sem tudok azzal mit kezdeni, hogy annyira szegényes a fantáziád és unalmas az életed, hogy meg kell kérdezned,hogy mások miről beszélgetnek a párjukkal.


Oké: korom a XXI. század

És nem.

2014. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyen sz* kérdést is régen láttam! Látszik hogy butul a nép
2014. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 vicr4m ***** válasza:

Ha van barátnőm, akkor vele vagy telefonon vagy skype-on beszélgetek, ha frissen ismertem meg a csajt, akkor neten.


Barátnővel: milyen napja volt, hogy érzi magát, mit csinál éppen, mindennapos dolgokról, mivel sokat együtt vagyunk, így a több hete történt dolgok kiesnek, mivel azokat már kibeszéltük.


Friss ismerős lánnyal: kis flörtölés (pl. tetszik a 1267.képe), kis beszélgetés a szokásairól (kedvenc dolgai, szín kaja, ruha stb.), majd megbeszélek vele egy találkozót.


23/F

2014. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyjából ilyet vártam, köszönöm.


Első kettő meg elmehettek a pi.csába. Látszik, hogy csak unaloműzés miatt jártok fel ide, kérdés minek vagytok hát itt barmok? Főleg a "drága"(?!) másodiknak, ha nem tudsz érdemben hozzászólni a kérdéshez, akkor fogd be, egyáltalán nem kell válaszolni!


Senki nem kényszerít senkit, ha nem akar válaszolni, vagy nem tetszik neki valami, akkor nem ugatja az ordenáré hülyeségeit közbe, hanem szimplán továbbmegy. Ennyire egyszerű, szánalmasak vagytok, hogy ennyi sem esik nektek le.


Nem kell válaszolni. Boldogobb lesz a világ mindenkinek.

2014. jún. 4. 17:16
 9/11 A kérdező kommentje:
A többi (nevetségesen felesleges beugatások helyetti) épelméjű komment viszont jöhet bárkitől! Hasonlóan az utolsóéhoz - ezeket nagyon szívesen fogadom, írjatok! :) Előre is köszi! :)
2014. jún. 4. 17:20
 10/11 anonim ***** válasza:

mostanában ritkán találkozunk, ezért marad az internet amin keresztül tudunk beszélni:\, mindig elmondjuk egymásnak, mennyire szeretjük egymást,és hogy mennyire hiányzik. Tervezgetjük,megbeszéljük,hogy hétvégén mikor találkozzunk, vaagy mi történt aznap vele,néha még ő is megkérdezi hogy velem mi történt-de ez ritka..., ha már sokáig nem láttuk egymást,leírjuk egymásnak,hogy abban a pillanatban mit csinálhatnánk kettesben,..:)mivel sportol,mindig faggatom hogy milyen volt az edzése:D , két évvel idősebb nálam,szoval tudok tanácsokat kérni a sulival kapcsolatban,mert ő is oda járt ,mint ahova én most .

Nagyjából ennyi,:D unalmasnak hangzik, de één mindig nagyoon várom még a netes csevegéseket is , annyira boldog vagyok ha találkozunk, a találkozás előtti órákban már nagyon izgulok ,hogy végre láthatom.

17/L

:)

2014. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!