Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk általában miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk általában miért nem vágynak komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, én is neki, de nem akar komoly kapcsolatot!

Az érdekelni, a fiúk miért nem vágynak komoly kapcsolatra, és miért alakul ki bennük ez, kifejtené nekem valaki?

17 lány vagyok, a fiú 22.

És mi a teendő ilyen esetben, én egy picit zaklatom, mert bízom benne hátha idő kell neki? Help...:/


2014. máj. 7. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én vágyom rá akkor én mi vagyok?nő?
2014. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts.

Egyébként meg keress mást.

2014. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Zaklasd csak attól majd komoly kapcsolatra fog vágyni.Logikus.
2014. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Már aki nem vágyik komoly kapcsoaltra. Én 16 éves koromtól csak komoly kapcsolatra vágytam mindig is és ilyenben is vettem részt napjainkig. De ne csodálkozz ezen. Mai 22 éves srácok még gyerekesek, ritkán vágynak komoly elköteleződésre. Valahol érthető, a lányok közt is sok a ribizli 25 éves korukig. Akkor meg minek komolyodnának meg a srácok?
2014. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nagy nagy butaság a kérdésed. Ő, személy szerint ezek szerint nem akar. Nagyon sok nő is van ezzel így. Ne skatulyázz, mert bizonyos embereket megsértesz, másokat pedig félreismersz. Itt peched van, majd legközelebb. Egyébként, ha nem szeretett beléd, nincs értelme zaklatni, legyen már annyi női büszkeséged, hogy nem futsz olyan szekér után, ami nem vesz fel.

22/N

2014. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De most azokra gondolok, akik nem vágynak rá, hogy miért,,miért nem ez érdekelne. Úgy általánosítva, akik ilyen fiúk.

Mert tetszek neki meg minden, és ez sajnos a helyzet...

2014. máj. 7. 20:32
 7/15 anonim ***** válasza:

22 évesen még jó hogy nem akarok komolyat egy 17 éves gyerekkel.

Azon a 16 évesen aki szerint komolytalanok vagyunk mert nem álllunk le vele,jót mosolyogtam :)

22/F

2014. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:

Mi nem egyértelmű?

Bejössz neki de mást is farkalgatna

nincs kedve/ideje/energiája egy kapcsolathoz.

Van az úgy.

2014. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 WheneverYouWant ***** válasza:

azért mert ez az Y generáció.. itt már nem megy más mint a haverok a buli a pia meg a drog. Ja meg a csajok.. alkalmi kapcsolatra.. A baj az hogy kapnak is csajokat alkalmi kapcsolatra. Vagy mert megbolondítják őket a felpumpált izmokkal vagy a csajok sem vágynak többre(ezt mond meg te hogy mért lehet)

Ha esetleg van arra esély hogy a kiszemelted nem ebbe a rétegbe tartozik akkor azért mondhatta mert nem jössz be neki.

2014. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért mert a nőknek van jobban szüksége a hosszútávú kapcsolatokra. Akkor érzed azt, hogy biztonságban vagy, hogy számíthatsz másra és támogat. A férfiak ösztönösen arra vágynak hogy minél több nővel legyenek és ne legyenek lekötve sehol. Attól még hogy kitalálták a házasságot és az a "normális" hogy az embernek hosszútávú kapcsolata legyen, még nem biztos, hogy a a természetes.
2014. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!