Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek a barátom 17....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom 17. születésnapjára? (többi lent)

Figyelt kérdés

Barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, hamarosan születésnapja lesz. Nincs sok pénzem, nem is gondoltam óriási dolgokra. Először parfümre gondoltam, de az az én csekély pénztárcámnak egy csöppet drága.

Van egy nagyon szuper képünk, amit mind a ketten imádunk. Azon gondolkoztam, hogy azt kinyomtatom egy fénykép papírra, veszek hozzá egy szép kis keretet. Mellé pedig veszek neki egy tábla csokit (vagy kettőt, mert csokiból neki sosem elég:D).. vagy mellé aznap veszek neki egy pici tortát, esetleg egy pár szelet sütit a cukrászdában:) meg még valami apróságot.

Szerintetek ez megteszi?:) Vegyek még mellé valamit? Vagy ez a kép ötlet nem túl jó? (szerintem egy kis mágnesnek is örülne.. minden apróságért oda van amit tőlem kap :3) Így is haragszik, ha költök rá, de a szülinapjára egy csoki a minimum.. az ajándékot pedig megérdemli, hiszen csak a szerelmem:)

előre is köszönöm az értelmes válaszokat!:)



2014. jún. 6. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne vidd tulzásba,és ne csinálj neki nnagyügyet..,ha nem tudsz autót venni megteszi eggykis apróság is..az a lényeg,hogy nem feledkeztél meg róla nem az hogy mit veszel neki!:) Te kis Butuss 17 éves elfenekelnélek,ha az én barátnőm lenél!:))(Bocsrészegvagyok..)
2014. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tökéletes :) a kép meg egy csoki :) örülni fog neki hidd el :)

U.I. : Te legalább nem felejted el xD

2014. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem viszem tulzasba, de megkoszonnem egyuttal azt, hogy engem valasztott, hogy szeret.. ereztetem vele, hogy itt vagyok neki, szeretem es meglepem valamivel:)

te szegeny kis reszeg fiu:D egeszsegedre valjon!:D

2014. jún. 6. 23:25
 4/4 A kérdező kommentje:

akkor ennel a dolognal maradok:)) biztos orulni fog neki, a csoki felet meg szerintem az en szamba fogja beletomni..:D 'ha en hizok a csokitol, te se maradj ki' alapon:D

koszonom a valaszokat:)

2014. jún. 6. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!