Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy újra odalegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra odalegyen értem?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt...régebben kaptam tőle aranyos sms-eket,sokkal többet együtt voltunk többet törődött velem olyan volt mint egy romantikus filmben...most szinte egy kedves szava nincs hozzám alig vagyunk együtt szinte nem beszélgetünk semmiről régen órákig képesek voltunk beszélgetni megállás nélkül...próbálom kicsípni magam ha találkozunk de annyit sem mond hogy szép vagyok...ha szóba jön a szakítás azt mondja hogy nem akar szakítani...hogy lehetne újra "fellobbantani" ezt a kapcsolatot?

2014. jún. 6. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
te melyik fel vagy?
2014. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

ez a könyv szerintem neked is nagyon sokat tud segíteni!!! érhető és nagyon hasznos, ne a borítóról ítéld meg a könyvet, olvass bele és utána dönts de ajánlatos elolvasni, mindenkinek tudnia kéne azt ami benne van, ez nem olyan mint a biblia hogy tele van kamu hazugságokkal ebben az igazság van :)

2014. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én lány vagyok...:)

köszönöm mindenképpen beleolvasok! :)

2014. jún. 7. 00:02
 4/5 anonim válasza:

ez így elég fura... ha sz*rik rád úgymond, (bocs a kifejezésért) akkor lehet nem is akarja ezt az egészet. szakítani meg fél, és nem meri mondani. Mi 5 éve vagyunk együtt bnőmmel. Nálunk is ellaposodott egy idő után. Ahogy kivettem, ti se éltek együtt. Mi sem. Lehet h az lenne a megoldás. Összeköltöznötök, és akkor kiderül hogy müxik e vagy sem. Bár a leírtak alapján a barátod szerintem még akkor se mondaná a szakítást. Inább jól megbetegednétek egymás mellett... Vagy max ő. Viszont ha szeret meg minden, és nem erről van szó, akkor egyenesbe beszéld meg vele, hogy törödjön veled stb.. Mond meg neki, de ne túlzóan mert lehet h az visszavetné, és nyafogósnak tűnnél neki... lényeg hogy meg kell beszélni a dolgokat. amit meg nem lehet vagy csak hallgat, akkor ott már bűzlik valami, hogy nem akarja stb.... A félelem nagy úr, még néha magunk előtt is nehezen vallunk be dolgokat...

23/F

2014. jún. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha költözés jön szóba azt mondja hogy nem akar még most...már rengetegszer megbeszéltük..szinte heti szinten ez a téma...azt mondja hogy ő próbálkozik...persze én ebből sajnos sokat nem érzek...azt mondja hogy ő nem tudja kimutatni az érzéseit...mondjuk szerintem ez kifogás csak mert akkor régen mért tudta?! nagyon sok teher nehezedik rá az utóbbi időben és megértem hogy nem olyan egyszerű de azért szerintem egy jó kapcsolat valamilyen szinten segítene neki ebben a nehéz időben...
2014. jún. 7. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!