Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy újra beszéljünk?

Figyelt kérdés

Március elején kezdtünk összemelegedni egy sráccal. Találkozgattunk, minden megvolt köztünk, aminek meg kell lennie. Jól éreztem magam vele, mindig volt közös témánk. Egyik nap meg volt beszélve egy találka, de nem volt pontosítva, úgy volt, hogy majd előtt ír, hogy mikor lesz jó. Reggel írt is, hogy 6 óra körül lenne jó neki, de még majd azt is tisztázzuk. Viszont ez után 3 napig semmit sem hallottam róla. A következő napon találkoztunk (meglátogattam a munkahelyén), mert kíváncsi voltam, mi történhetett. Azt mondta, hogy igazából neki barátnője van, aki rájött, hogy velem kezd összemelegedni, ezért inkább hagyjuk abba még az elején.

Ismerem néhány barátját, akiknek elmeséltem a történteket, és mind azt mondta, hogy nincs barátnője. Nem értem, mi történhetett. Azóta nem is beszéltünk, de nekem még mindig iszonyatosan hiányzik. Mit csinálhatnék, hogy újra találkozzunk/beszéljünk?


2014. jún. 3. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Valaminek lennie kellet, biztos nincs b nője ?
2014. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondta, hogy nincs
2014. jún. 3. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg másik lánynak is udvarolt közbe pl neten? és vele jött össze? ez is megeshet
2014. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy veled egyidőben egy másik lánnyal is randizott, és végül őt választotta. Csak a barátainak még nem mondta el, hogy van valakije - de az is lehet, hogy azóta a másik lánnyal is vége a dolognak. Az sem zárható ki, hogy egyszerűen nem tetszettél neki annyira, hogy kapcsolat legyen, ezért rázott le ezzel a szöveggel.
2014. jún. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!