Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy cserediákba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy cserediákba?

Figyelt kérdés

Külföldön élek és itt járok iskolába. Jött egy cserediák Lengyelből az iskolámba és nagyon egymásba szerelmesedtünk.

Egesznap együtt vagyunk, és nagyon boldogok vagyunk.

Megtudtam, hogy csak 3 hónapig tartózkodik az országban..

Most mit tegyek? Egyik szemem sir a masik nevet. Ennyire szerelmes még nem voltam, es egesz vegig az a tudat van bennem, hogy 3 honapig tart.

Annyira orult nem vagyok, hogy elkoltozzek innen (remelem). Meg o is még csak 16.

19/F



2014. jún. 8. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2014. jún. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehát nem csak jó barátok vagyunk, hanem együtt vagyunk már. Rani, csók minden volt szeretkezésen kivül.
2014. jún. 8. 08:03
 3/11 A kérdező kommentje:
elmúlni elmúlik, kifogom heverni :D de annyira boldog, vagyok , hogy jelenleg senki mast nem akarok.
2014. jún. 8. 08:04
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
ne kezdj gyerekekkel.
2014. jún. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szexet se hagyd ki ha mar ilyen rovid az ido.
2014. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezen maximum akkor tudsz változtatni, ha befejezed a sulit és már semmi nem köt egy adott helyhez és akkor ha még mindig ugyanúgy megvan a kötődés akkor utána mehetsz. Nekem is volt cserediák barátnőm, egy nagyon aranyos Costa-ricai lány, ő 1 évig volt itt és már az első hónapban összejöttünk. Miután hazament még egyszer voltam nála Costa-Ricában 3 hétig majd még ő is jött egyszer hozzám szintén hasonló időtartamra, de utána vége lett. Nem lesz túl kellemes érzés, de el fog múlni idővel :)
2014. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj 4-es hagyjad már a marhaságodat. Szerinted 19 évesen ő már akkora nagy felnőtt? Meg egyáltalán, mi az a 3 éves korkülönbség? lóf*asz
2014. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát lanyoknal az en korosztalyomban mind, ilyen 25+ os pasijaik vannak. nemértem ezt mire mondtad...
2014. jún. 8. 10:15
 9/11 A kérdező kommentje:
igazából csak azt nem tudom eldönteni, mivel a kapcsolatunk csak 3 hetes. Még megtudnám mondani, hogy legyünk csak barátok, de 3hónap alatt szerintem elválaszthatatlanná vállunk.
2014. jún. 8. 10:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülni kell ennek az érzésnek, nem mindenkinek adatik meg. Még az is elképzelhető, hogy egy pár lesztek. Vagy itt fogtok élni, vagy Lengyelo-ban. Nem kell befejezni a kapcsolatot csak azért, mert hazaköltözik. Igaz, még gyerek, de ha az érzés megmarad, akkor majd 19 éves korában szépen megkérheted a kezét...
2014. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!