Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok, ti hogy jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, ti hogy jöttetek össze az aktuális barátotokkal, barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy hol, ki szólított meg kit, milyen dumával, ès hogy mióta vagytok együtt? :)

2014. jún. 8. 20:26
1 2
 1/13 valakii69 válasza:
45%
úgy,hogy voltunk egy szülinapi buliba és elkezdett velem beszélgetni elkérte anszámom és ment magától(ne projecr x féle bulira gondolj hanem inkább ilyen összejövetel szerüség
2014. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az aranyos lehetett. :)
2014. jún. 8. 20:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
engem sose hívnak meg szülinapi bulikba :((
2014. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Egy órára jártunk egyetemen, kb. tíz mondatot kommunikáltunk, majd elhívtam randira.
2014. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Fényember ***** válasza:
100%
Suliban oda jött hozzám az egyel felettem járó srác...elhívott és kérdezte hogy lenne e kedvem egy vakrandihoz az egyik haverjával...nagyon tiltakoztam, nem hittem el neki hogy a srác nem tudná hogy velem találkozik...úgy érzetem átverés stb...aztán mondtam neki hogy este linkelje be a haverját..belinkelte..még jobban nem hittem el mivel nagyon helyes gyereket linkelt be..aztán csak bele mentem végül is mi történhetne...találkoztam a fiúval...ő volt ott...aztán elmesélte hogy igazság szerint úgy volt hogy kérte egyik haverját linkeljen be pár jó csajt a sulijukból...hát és én is ott voltam a linkek között..és megkérte azt a haverját aki oda jött hozzám hogy szervezzen be engem...a sráccal már 1 hónapja együtt vagyunk :)
2014. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagyon aranyos sztori. :)
2014. jún. 9. 16:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Néhány éve MSN-en egy barátnőm betett egy közös beszélgetésbe, ahol még ott volt egy fiú és még a barátnőm barátnője, akit látásból ismertem. Aztán a fiú felvett és elkezdtünk beszélgetni. Így aztán találkoztunk 2x, max. 3x, de nem történt semmi. Tetszett, de nagyon félénk voltam. Eltelt pár év... Azt hittem, tavaly kellett volna érettségiznie, így furcsálltam, hogy Facebook chaten fent volt reggel 9 körül érettségi alatt. Ráírtam, és kiderült, még van 1 éve hátra, mivel 5 éves szakon van. Beszélgettünk akkor egyébről is, aztán megbeszéltünk egy találkozót. Még 2 hétig találkozgattunk, mire meg mertem csókolni és összejöttünk. :)

Most vagyunk kereken 1 éve együtt.

2014. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:) Akkor ezek szerint nem csak te voltál félénk, hanem a fiú is. :)
2014. jún. 10. 18:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, csak én. :)
2014. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Koncerten voltunk, ő játszott a zenekarban és küldött nekem egy dalt. Később facen megkeresett, udvarolt sokáig, 3 hónap után elmentem vele randizni. 2 és fél éve vagyunk együtt.

21/L

2014. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!