Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Általában ti ha együt/kettesbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában ti ha együt/kettesben vagytok barátotokkal/barátnőtökkel akkor mit csináltok milyen témákról miről beszéltek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel mindketten tanulunk, én fősuli, ő még gimi, így néha ezekről. Kivel mi történt aznap, volt-e valami vicces az órán vagy az előadáson. Hétköznapi dolgokról :)

Még fél év után is voltak vicces történeteim amiket megtudtam vele osztani, és ez fordítva is igaz volt :)

2014. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint múltbéli vicces történetek, amik ha valamiért eszembe jutottak, elmeséltem neki. Néha a jövőnket is tervezgettük, persze semmit nem gondoltunk komolyan. Csak úgy jó volt ilyenekről álmodozni :)
2014. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mondjuk egy fiúval milyen témákról tuddz beszélni?
2014. jan. 2. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Pl, hogy mi történt most Schumival, mi van a nagyvilágban. Fiúk többségét azért ez nem hagyja hidegen :)

Az élet gondoskodik róla, hogy legyen valami téma, ami vagy velem kapcsolatos történet, vagy valami mással :)

2014. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Miről tudok beszélni vele?

Mindenről... Hogy mit csinál mostanság, kivel van, hova megy. Az én barátom sokat sportol, és én is szeretem a sportokat. Ezért szó esik kosarazásról, szörfözésről, teniszről, lovaglásról, biciklizésről... mindenféle sportokról, amiket valamelyikünk kipróbált, vagy szereti és rendszeresen csinálja. Van hogy együtt elmegyünk kosarazni, ilyesmi.

Én imádom az állatokat... Neki van kutyusa.Állatokról is szoktunk beszélgetni, kutyát sétáltatunk.

Szeretjük a zenét és a bulikat. Ilyenekről is mesélünk egymásnak... Guitar Herozunk, zenéket és filmeket ajánlunk egymásnak. Együtt hallgatjuk meg és nézzük őket...


Igazából bármiről lehet beszélgetni, ami mind a kettőtöket érdekel. Meg különféle programokat kitalálni.

2014. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!