Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti hogy csókolóztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy csókolóztok mikor valakivel le akartok feküdni?

Figyelt kérdés

Múltkor mikor barátommal csókolóztunk elég vadul csináltuk mondjuk mindenki azt mondja nekünk, hogy mi vadul csókolózunk. Szóval a lényeg az, hogy miközben csókolóztunk elkezdte fogdosni a fenekem és egyre gyorsabban meg elkezdett mozogni vagy hogy mondjam:) meg hallottam hogy egyre gyorsabban vette a levegőt. Aztán valahogy abbahagytuk és ott öleltük egymást. De ez most azt jelenté, hogy le akarna velem feküdni vagy mit? Mert ha igen akkor tudom hogy nem tenné azt az én beleegyezésem nélkül. Mondjuk én még nem is akarom:).

14L



2014. jún. 9. 02:45
1 2
 11/13 anonim válasza:
Egy fiú mindig leakar feküdni egy lánnyal, olyan nincs, hogy nem. Szóval mindig ugyan úgy. ;)
2014. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm:) egyébként még nem akarunk szexelni nem vagyunk olyanok jó az lehet hogy ő is meg én is vágyunk rá de hülyék nem vagyunk szóval még várni fogunk vele
2014. jún. 10. 00:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Én beledugom a nyelvem a csaj puncijába.A smárolástól nem szoktam elélvezni.:)
2014. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!