Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ilyen exvisszaszerzéses...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen exvisszaszerzéses írásokat csak én tartom hülyeségnek, hatástalannak?

Figyelt kérdés

Itt szoktak reklámozni egy fajtát, de nem ez a lényeg.


Csak szerintem hülyeség? Nyilván írják, hogy sikeres, meg vidd végig, de szerintem korántsem ilyen egyszerű a képlet.


Szerintem hatástalan. Ha valaki meglépte a szakítást, annak oka volt.

Nem azt mondom, hogy exek nem találnak újra egymásra, de szerintem az ilyen írások se jók, ráadásul e könyv nélkül találnak egymásra emberek.


Nem lehet a könyvvel általánosítani és minden kapcsolat más, ezért is tartom hatástalannak.


Írhattok ellenérveket, meg olyan is írhat, akinek sikerült az ilyen ötletekkel.


Hatástalan, szakításnak oka van, ha egyszer valaki letett a másikról, akkor ott már vége, nem kell próbálkozni.



2014. jún. 9. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:

A könyvekről nekem is ez a véleményem.

Azonban nem tartom lehetetlennek, tény hogy ilyesmihez elszántság kell, na meg persze nem azonnal válik valóra aztán a nők gyorsan találnak is maguknak másik nyomit.

Mire az ember eljutna addig hogy itt az ideje lépni, addigra már nem is akarja visszaszerezni és sztem előre kell nézni nem vissza.

2014. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!