Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet egy olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy olyan sráccal tenni akivel 2 éve vagy kapcsolatba és 20 éves de nagyon anyás mármint anyuci pici fia és az anyja befolyásolja és ő nem veszi észre? Hogy lehet a srác tudtára adni mit javasoltok mit csinálhatnék? Mert nagyon szeretem őt

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat szeretnék

2014. jún. 11. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha szereted, igy szereted. Miért akarod megváltoztatni?
2014. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy miben nyilvánul meg, hogy anyuci pici fia.

A lényeg, hogy úgy töltsetek el együtt több időt, hogy az anyukája ne legyen ott, illetve valahogy rá kell vezetni, hogy legyen saját véleménye.

2014. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazából az a baj hogy nincs önálló véleménye nem mindig áll talpra.
2014. jún. 11. 14:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez csak tartósan anyátlan együttéléssel enyhíthető. Sajnos elmúlni nem igen fog.
2014. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha te bármit csinálni szeretnél, nem őt szereted, hanem a lehetőséget, ami benne van. Soha nem fog megváltozni. Neked kell.
2014. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az anyjával. A fiának azzal tesz jót, ha önállóságra készteti. Valszeg megérti. Ha nem akkor valszeg annyi a srácnak. Életképtelen marad.
2014. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajj 1-es de rohadt bölcs vagy ! Azért mert igenis vannak anyák akik nem képesek efogadni , hogy a fiúk felnőtt és , hogy igenis meg kell tanulnia lábra állni és ez igaz a párkapcsolatok terén is ! Mert egyedül kell majd apának férjnek és jó szeretőnek lennie nem pedig anyucival ! És ezzel sokkal többet árt a gyereknek mint használ ! Okostojás.
2014. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hülyeség mert Őt szeretem tiszta szívből csak hát tényleg picit önállósodnia kéne lassan
2014. jún. 11. 14:52
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
#1 vok. #7-nek: Nagyon "kedvesek" a rám vonatkozo megállapitásaid. Rászolgáltam az ilyen jellegü "kritikára"? Az én véleményem akkor is az, ha szereti akkor ne akarja az alapvetö jellemzöit megváltoztatni. A szerelem, szeretet elfogadása valakinek. Ha nem tudja elfogadni akkor nem szereti öt, hanem csak a saját fantáziáját. Keressen mást, akit el tud fogadni, nem pedig megváltoztatni, megeröszakolni valakit azért mert ugy véli, hogy éppen vele szeretne ba-zni!!!!!!
2014. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Áh.., én otthagynám. Valahol érthető, hogy szereti az anyukáját, végülis ő nevelte fel, de nem szeretem azt ha egy elvileg felnőtt ember fosik a szüleitől, nem őszinte hozzájuk. Anyjának valahol fel kellene ismernie a helyzetet, hogy a pici fia felnőtt és képes eldönteni mit mikor akar enni, mikor hová akar elmenni, kikkel akar beszélni, mikor akar tv-t nézni, mit csináljanak barátnővel, stb. Ha erre nem képes akkor menthetetlen a helyzet. Az jut ilyenkor az eszembe, hogy egy bábu, és anyuka lesz az első számú nő, barátnő meg az alárendelt akinek kötelessége megfelelni mindenben. Vagy évek múlva a pasiból lesz egy papucs, aki a barátnőjétől is valahol elvárja, hogy irányítsa.

Próbáltad vele megbeszélni? Ha nem akkor próbáld.

23l

2014. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!