Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat áthívta haverja vmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat áthívta haverja vmit kérdezni egytemről. Srác anyja anyosjelöltem (utál engem) legjobb bnője. A spicli mindent elmond anyjának aki+tovább a boszinak. Nm akarom h dumálgassank! Mit cisnáljak?

Figyelt kérdés
Ráadásul az a f*sz teletömi fejét h mijen jo szingli lenni... 19éves, életébe 1*csókolozott ,1nője volt kb 3hétig és még sose szexelt. Tele dumálja majd megint és balhé lessz és újra szakításszélére kerülünk... emiatt nagyon összevesztem pasimmal és kikészít!!
2013. jan. 19. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
csak egy kérdésem lenne: mi a f*sz van?
2013. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 The Other ***** válasza:

Én értem a szitut. A Kérdező hapsija haverjának a muterja illetve a Kérdező hapsijának a muterja barátnők. És amit a Kérdező hapsija mond a haverjának, azt a haver a saját muterjának kifecsegi, aki pedig a Kérdező anyósával beszéli ki a dolgot.

Továbbá a Kérdező hapsijának a haverja egy gyökér, aki a szingli életmódot propagálja, holott csak monitoron látott meztelen nőt, ennek ellenére a Kérdező hapsijának a fejét teletömi mindenféle baromsággal.

****


Mit tegyél? Mondd meg a hapsidnak, hogy ne barátkozzon a sráccal, vagy ha igen, akkor ne teregesse ki a szennyest. Vagy vesd be a hírhedt "vagy ő vagy én" csajpraktikát.

2013. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi:D háát hiába mondanám h ne beszéljen dolgainkrol ha a másik meg van bizva vele h mit szedjen ki ugyis ki tudja..... ismerem a faszzopót
2013. jan. 19. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe elmennék a haverhoz és jól kiosztanám. Meg az anyját is. Meg a pasimat is.
2013. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!