Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan lány aki szívese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki szívesen ismerkedne velem, és nem szeretné magányosan tölteni a nyarat? Inkább szeretné hogy szeretve legyen?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. :) Közvetlen,vidám és optimista embernek tartom magamat. :) Szeretnék szeretni egy lányt tiszta szívemből. Szeretnék valakihez tartozni. Szeretném hogyha ez a nyár mindkettőnk számára egy felejthetetlen élmény lenne,egy örök kaland, amire évek múlva is mosolyogva gondolsz vissza. :) Nagyon sok szeretet van bennem és szeretném ezt valakinek átadni. Együtt mehetnénk Görögországba,Balatonra,vagy bárhova. :) Vagy közös kerti sütögetések,vidámpark,állatkert,kirándulás,túrázás,bármi! :) Közben még jobban megismerhetnénk egymást. :) Én sok helyre szoktam utazni... Ezért is szomorú hogy látom az embereket a párjukkal, én meg senkivel nem tudom megosztani az élményeimet. Kreatívan kilehet találni bármilyen programot, szívesen csinálnék veled bármit! :) Sok dolog érdekel. Lelkes és nyitott vagyok. Pozitívan állok hozzá a dolgokhoz. :) Engem mások külseje annyira nem izgat. Tehát hogyha például kövérnek tartod magad akkor én lennék az az ember aki így is szeret és elfogad amit te valójában megérdemelsz. :) Hogyha nem vagy magabiztos akkor segítek abban hogy magabiztosabb legyél,számomra egy sikerélmény lenne a pozitív változásod. :) Türelmes és toleráns embernek tartom magamat. :) Soha nem adom fel. Vajon te vagy az a lány akit szerethetek? :) Sötétbarna hajam és barna szemem van. :) 178 centi 71 kiló,fehér bőr. Sok nő/lány helyesnek tart engem. Szeretek kedveskedni és szeretem a romantikát. :) Kitartó és hűséges vagyok. Hogyha valami probléma van, én nem adom fel, megoldást keresek rá. :) Szeretnék majd családot, és család centrikus embernek tartom magamat. :) Privátban bővebben mesélnék magamról. :) Képet is küldhetek! :)

2014. jún. 11. 17:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
És nincs semmi rossz tulajdonságod? Ez így túl cukormázas.
2014. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, de fiú/lány vagy?

Ennyi erővel már regisztrálhattál volna valami társkeresőre is kép nélkül.

2014. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés lányokhoz szól. Privátban őszintén mesélek magamról, a jót és a rosszat egyaránt elmondom. Mivel logikus hogy nem szeretnék később problémát, bármiből kifolyólag. Hosszútávon gondolkozok, ezért tisztázok privátban mindent, és azt is hogy mi motivált arra hogy kiírjam ezt a kérdést.
2014. jún. 11. 17:40
 4/36 anonim ***** válasza:
Írhatsz, bár csak 15 vagyok.:D
2014. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Az alapján, hogy többször is említi, a lány kifejezést, gyanítom, hogy fiú a kérdező, hacsak nem leszbi párt keres, bár kétlem.
2014. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
Szerintem egyértelműen kiderül,hogy a kérdező fiú.
2014. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Azért írok így mert romantikus vagyok, ez kapásból lehet nyálas és rossz tulajdonság valaki számára.
2014. jún. 11. 17:43
 8/36 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen fiú vagyok. És hetero, nincs bajom a melegekkel.
2014. jún. 11. 17:44
 9/36 anonim ***** válasza:
túl szép, túl szép...hol van itt a csapda ?
2014. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Most már kíváncsi vagyok a negatív tulajdonságaidra is, megírhatod őket privátban :)
2014. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!