Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csendes, visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendes, visszahúzódó lány hol ismerkedne meg valakivel? L/21

Figyelt kérdés
Egy faluban lakom, és itt nem nagyon lehet sehol sem ismerkedni. Eddig nem sok szerencsém volt a szerelembe. Barátaim se nagyon vannak akikkel elmehetnék valahova. Interneten mindig csalódás ért. Mit csináljak?
2014. ápr. 1. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Költözz fel Bp-re
2014. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de az élet erről szól, azaz nemcsak a net-en fognak csalódások érni... :-)


Foglald el magad valami értelmes dologgal! Nem muszáj mindig megismerni másokat. :-)

2014. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"nincsi dőma szere lemre nincsi dőmso ha..."
2014. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt a gyakorin is lehet ismerkedni?
2014. ápr. 1. 15:19
 5/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Igen csak válaszolj a privátomra:)
2014. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csalódás mindenhol fog érni. Én interneten ismerkedtem meg a legutóbbi és a jelenlegi barátnőmmel is. Ha nagyon félsz ettől, akkor amit még javasolni tudok, valami hobbi, amit fiúk és lányok egyaránt űznek, és ami kapcsán azért találkoznak is az emberek.


Példának most csak az anime jut eszembe, az is egy magányos hobbi, de évente 2-3 alkalommal összegyűlik találkozni mindenki, ott egy csomó érdekes emberrel meg lehet ismerkedni.

Mondjuk mondom én 23 éves férfiként, a legtöbb baráti társaságot online játéknak köszönhetem. (És az első barátnőm is egy ilyen tarsaságból került ki, most éppen ugyanebből a társaságból jár valaki mással.)

2014. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Félek hogy ha valakinek elküldöm a fotót nem tetszem annak akivel neten beszélek. :(
2014. ápr. 1. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:
én kíváncsi lennék rá :)
2014. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!