Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem Őt vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem Őt vissza?

Figyelt kérdés
1 hete ért véget a kapcsolatunk, mert a párom beleszeretett egy másik pasiba. Olyas valakibe, aki miatt 2 hónapig veszekedtünk, hogy miért nem tudja lekoptatni. Egyszerűen nem tudta Őt elküldeni és nekem folyton azt hajtogatta, hogy miért akarom én megszabni, hogy kivel beszélhet. Holott senki másra nem volt egy árva szavam sem. Nem vette figyelembe, hogy nekem ez mennyire fáj. 4 hónapig voltunk együtt és azon a vitán kívül semmi más problémánk nem volt. Nekem Ő volt az első és valahogy még mindig visszavárom, mert nagyon, halálosan beleszerettem és most szeretném Őt visszakapni. Szeretném, ha visszajönne hozzám. Hogyan csináljam ezt?

2014. jún. 12. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
sehogy hagyd békén már nem szeret ,másé már a szive csak saját magad alázod meg
2014. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted??? komolyan??? Fontosabb már Neki az új husi, Te már nem vagy lényeg!Amúgy ha elpártolt mellőled, hiába szerzed vissza, megfogja tenni többször!

És nem kell semmit csinálnod, hagyd a p*csába!

2014. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de érzem, hogy engem még mindig szeret. mikor elváltunk az ölelésén, a csókjain éreztem, hogy szeret.
2014. jún. 12. 09:25
 4/13 anonim ***** válasza:
ebből is látszik, milyen jó színészek egyesek
2014. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Naif_Hazazi ***** válasza:
48%
ez a hajó elment, idd le magad a sárgaföldig és lépj tovább, egyszerüen nincs más lehetöséged (najó az ivást ki lehet hagyni) mint hagyod elmenni. talán visszamenne hozzád, közbe meg a másik is melegen tartaná. minnél elöbb elfelejted annál kevesebbet fogsz szenvedni
2014. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Inkább meg alázkodol,inkább az önbecsülésed hagyod????szép..ha szeretne..nem lenne másba szerelmes!
2014. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Magadat is tartsd fontosnak! Ha ő ezt megcsinálta veled, akkor nem érdemel meg téged!
2014. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
ha eltudott hagyni akkor már nemszeret ez tévhit akkro szeretett volna igazán ha a másik csajt koptassa le azonnal mert ugye ez téged zavart .. szerinten nefoglalkozz vele hagyd békén és éld az életed ismerkedj az élet megy tovább ez a vonat elment de jön másikennyi :)
2014. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Hahó, :)


Látom, sokan nem a kérdésedre válaszoltak (mely válaszokkal amúgy magam is teljesen egyetértek), úgyhogy megpróbálok célirányosan a kérdésedre válaszolni.


Sajnos, amibe az érzelmeid miatt belekerültél, az egyfajta konkurens helyzet. Tedd fel a kérdést, hogy ő miért jobb a lány szerint, mint te. Ha megvan a hiányzó tényező, ezt kell burkoltan, de határozottan prezentálni, megfelelő keretek között - például hívd el kávézni, hiszen a barátok is kávézhatnak.


Hiányzó tényező lehet a kitartás akár, lehet, csak arra van szüksége, hogy harcolj érte. Lehet, hogy a szépség lehet ez a tényező, nyilván ebben az esetben semmit se fogsz tudni tenni, hogyha pont ez lenne az, mi belőled hiányzik.


...én drukkolok, hogy sikerüljön, hamár bolondot akarsz magadból csinálni.


Üdv.: P.

2014. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 4 hónapos ismeretség az egyrészt nagyon rövid idő ahhoz, hogy ennyire fájjon, de jó, lehet, hogy fáj, hogy elhagyott, az mindenkinek fáj. De az egy hét meg még inkább rövid idő ahhoz, hogy valakit az ember elfelejtsen, jobban mondva bele tudjon törődni abba, hogy vége a kapcsolatnak. Pedig neked is ezt kell tenni. Az a legjobb módszer a lelki sebek gyógyításához, ha barátoknak, akikben megbízol, többször elmeséled a történetet, meghallgatod a tanácsaikat, ahogy most a miénket, vannak lelki tanácsadó telefonos szolgálatok, ha beírod a google-be, megtalálod. Egy hét alatt nem lehet valakit elfelejteni, egy, másfél év kell hozzá minimum, legalábbis nálam. De visszaszerezni ne akard, mert nem is érdemli meg, hiszen már nem téged szeret, ezt vedd tudomásul, és mondd magadnak azt, hogy lesz majd, aki megérdemel.
2014. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!