Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerezd vissza! Annyiszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerezd vissza! Annyiszor olvasni, hallani. De arról nem esik szó, hogy kell. Hogy kell visszahódítani valakit?

Figyelt kérdés

Hagyjuk az ilyen kérdéseket, hogy miért akarsz visszamenni ahhoz, aki dobott, miért akarsz vele lenni , nem lesz tartós kapcsolat stb.


Azt szeretném tudni, hogy hogyan kell visszahódítani az exet?

Ne linkeljetek ilyen programos oldalakat, hogy itt le van írva, próbáljam meg!

Őszintén szólva szkeptikusan állok a témához, mert szerintem ha egyik szakított, az nem akarja a másikat látni, illetve vele lenni kapcsolatban. Filmekben egyszerűen jönnek össze az emberek, ott igen.


Szerezd vissza, ez is tanács, de akkor hogy is kell visszaszerezni az exet? Ha nagyon fontos a nem, akkor legyen lányról szó.



2014. jún. 12. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem fog rajtad sokat segíteni,de én nem hiszek ebben.Ha valakit lasszóval,meg trükökkel kell visszacsalogatni,az már régen rossz.
2014. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 hagyj neki kis időt hogy lehiggadjon

2 megkeresed, szia hiányztál, hogy vagy...stbstb.. ami miatt szakítottatok annak nyomát se lássa rajtad. és akkor vagy kellessz még neki vagy nem, ez az ő döntése lesz.

2014. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Buford Tannen ***** válasza:
ja előkaparom a döglött kutyámat a kert alol ...
2014. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg, hogy? Igen nehéz ez, ha az embert az dobja, akit NAGYON szeret. Én vagy 3 hónapig pszichológushoz jártam. Már az eljegyzés is tervben volt, és megalázóan dobott a lány.
2014. jún. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!