Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak! Vannak közöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Vannak közöttetek olyanok, akik annyiszor csalodtak a nökben, hogy felnek kimutatni az erzeseiket es viszakoznak vagy egyszerüen feladjak az uj kapcsolatukat?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vannak
2013. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fordítva is így van ám!
2013. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Vannak, igen.

Jelen!

2013. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen sokat csalódtam a nőkben nem nem félek kimutatni az érzelmeimet nem nem adnám fel az ujj kapcsolatomat emiatt
2013. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Basszus!Akkor valoszinüleg most pont ilyet fogtam ki.Folyamatosan bizonytalansagban tart a bizonytalansagaval,de erzem,hogy erez irantam valamit,de mindig azt varja,hogy en szaladgaljak utana,he meg nem teszem par nap mulva ramir,hogy csak ennyit jelentek neked?Mar nem tudom,hogy hogyan kezeljem.Nagyon szeretem öt,de azt varja tölem,hogy allandoan megalazkodjak...
2013. okt. 8. 16:09
 6/14 anonim ***** válasza:
5 Ezt úgy hívják hogy lelki terror, és mikor látja, hogy reszketsz tőle, akkor a következő lépése lesz. De ezt jellemzően nők adják elő a pasiknak.
2013. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Bocs utolso,nem ertem,hogy mire gondolsz!Mi lesz a következö lepese?
2013. okt. 8. 16:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Tetszik az írásmódod.
2013. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mi tetszik rajta? :)
2013. okt. 8. 16:47
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is egy ilyen pasit fogtam ki annyi különbséggel, hogy ő nem csalódott a nőkben,mégis fél kimutatni az érzéseit.

Ha továbbra is ez megy,én fogom feladni,és keressen mást.

2013. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!