Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Mit szoktatok érezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szoktatok érezni, ha meglátjátok az exeteket később, aki boldog, sportos lett, láthatólag megváltozott, vicces lett, egyszóval pozitivan változott?

Figyelt kérdés

Ilyenkor nem bánjátok meg a szakítást?


Nem a megcsalásra gondolok, ha az volt az indok.



2014. jún. 13. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt én mégis honnan tudjam??
2014. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem konkrétan nem érdekel, ha boldog akkor örülök neki. Amúgy ez az eset pont fordítva van nálam én változtam, ő még mindig egyedül van.
2014. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem lettél volna felületes, most nem kellene feltenned ezt a kérdést....
2014. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát amikor megláttam h van új bnője először nem kaptam levegőt xd de aztán örültem neki:D
2014. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, már túl van rajtad;)
2014. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha már nem szerettem, és azért lett vége, akkor semmilyen érzést nem vált ki.
2014. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg, pedig az exem sok értelemben pozitív irányba változott. Más értelemben viszont nagyon negatív irányba is.


De ha csakis és abszolút pozitív irányba változott volna, akkor is csak örülnék neki, de mivel a világ legszuperebb férfijével élek, akivel kölcsönösen szerelmesek vagyunk egymásba, nem érdekel más férfi. Az exem pláne nem.

2014. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmit. Ha látom, hogy boldog, örülök neki. Nem szeretem, ha valaki évekig bánkódik utánam.


Ha viszont úgy történt volna egy szakítás, hogy még szerelmes lettem volna és azóta is az lennék, akár megváltozott volna, akár nem, biztos összeszorulna a szívem a találkozáskor, de szerintem te nem ilyen helyzetre gondoltál.

2014. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha a korábbi exeimet látom így annak örülök. Békében váltunk el csak a legjobbakat kívánom nekik, de nem kezdeném újra velük.

Viszont A legutóbbi exem nagyon megbántott (nem megcsalás volt), vele szemben csak megvetés és harag van még több mint egy év után is. Ő ugyan nem fog pozitívan változni (ismerem annyira) ha mégis, nem akarok tudni róla.

2014. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam is fordítva van a dolog. Én 4 éve a férjemmel vagyok, az ex vőlegényem meg 27 éves létére még mindig egyedül van. Nem változott semmit: Ugyanolyan paraszt mint a kapcsolatunk utolsó pár hónapjában, és a végén volt....


Egyébként van olyan exem is akinek boldog párkapcsolata van azóta. Mi barátok maradtunk, és örülök hogy boldogok, ahogy ő is örül az én boldogságomnak. De nem bántam meg hogy nem maradtunk együtt. nem illettünk össze.

2014. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!