Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Facebook chatet mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook chatet mennyire veszitek komolyan? Főleg lányok véleménye érdekel!

Figyelt kérdés

Ti beszélgettek 5 hónapon át egy sráccal, napi rendszerességgel facebookon, akitől nem akartok semmit?

Elköszönésbe, jóéjt, puszi :* jelent valamit, ha élőben nem adtok?

Ha azt írná a srác, h szeretlek <3, akkor ti hogy reagálnátok rá?

Matricákat mennyire használják érzelem kifejezésre? Gondolok itt a sírós és szívecskés matricákra...


Én személytelennek tartok egy kicsit a facebook chatet, ami az élő beszélgetéshez képest meg is érthető, mert nonverbális kommunikációt és a hanglejtést hiányolom.



2014. jún. 13. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
sz0pás, velem volt ilyen hogy különböző okok miatt nem találkozhattunk egy ideig, elötte találkozgattunk meg csók is volt többször meg minden, és így tartottuk a kapcsolatot aztán amikor mondtam egy érzéseimet kifejező szót vagy mondatot csak úgy akkor egyből hárított hogy csak barátok, szóval fck logic, én sem értem ez mire jó nekik hogy van is meg nincs is, de amugy sok hülye ember van szóval attól függ milyet fogsz ki, az ilyen jeleket meg szokás használni néha de inkább a kis 16-18 évesek tolják
2014. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!