Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek osztálytársak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Santő kérdése:

Szerintetek osztálytársak között működhetne?

Figyelt kérdés
kb mindenki azt mondja hogy osztálytársaknak 'tilos' meg hogy hülyeség,utána csak kerülni fogod stb.de még egy próbát sem érne meg?ennyire lehetetlen lenne?én úgy vagyok vele hogy basszus véletlenül egy osztályba járunk arról nem tehetünk.lehet hogy ott van életed szerelme,de nem jöhetsz össze vele mert osztálytársak vagytok?!Írtok véleményt?köszi:)

2014. jún. 14. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaaj ne már, ekkora f.s.zságot! Nehogy már azért nem jártok mert osztálytársak vagytok?! Ha meg 200 km-rel arrébb lakna akkor az lenne a baj.
2014. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hááát amikor én voltam gimis, akkor is összejött 2 osztálytársam egymással, nincs ebben semmi különös dolog...


...aztán persze szétmentek, a srácnak lett egy felesége, a nő meg szerintem nagy kanálal eszi az életet, azaz olyan ribi-tipus... :-)


Tehát tökmidegy hol és kivel, a végeredmény nem sokban különbözik... :-)

2014. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kinek jól jön ki, kinek nem. Ha mondjuk rendezett körülmények között mentek szét, és nem úgy, hogy kölcsönösen lehülyézitek egymást, akkor ugyanúgy simán elfelejthető az egész, mint nem osztálytársak között. Ha viszont valaki megsértődik és elkezd áskálódni, az egy osztályban nagyon durva lehet. Ezért szokták ellenezni.
2014. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aha.akkor szerintetek is hülyeség igaz?:D persze nem akarom elhamarkodni mert abból tényleg az lenne hogy 1 hónap után..:D ja meg azt is mondják hogy egész nap látod,együtt vagy vele ezért megunnád hamar.
2014. jún. 14. 21:17
 5/7 A kérdező kommentje:
igen,persze de én nem vagyok olyan és szerintem ő sem.persze,nyilván nem lenne kellemes de hát ez van.
2014. jún. 14. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak azért szokták mondani, mert ha szétmennétek, és netán nagy összeveszés kíséretében, az azért elég ciki, hogy utána naponta látod. Vagy ha az egyik még odavan a másikért, mikor szakítotok, a másik meg már a háta közepére se kívánja, akkor nem olyan jó érzés, ha a "függő" még bepróbálkozik egy tanórán, vagy mittudomén. De elég érett emberek azért képesek arra, hogy normálisan lerendezzenek egy kapcsolatot, ha annak vége van. Az én osztályomban sokan jöttek össze a másikkal, és voltak akik nem maradtak együtt, és vannak akik még most is. De sosem folyt vér :) ;)
2014. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!sokat segítettetek:)
2014. jún. 14. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!