Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok, ha egy ismeretlen lány küld nektek egy romantikus/szerelmes sms-t?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nincs barátnőd. Kiderítenéd, hogy ki volt az (pl. felhívod a számot, ismerőseidet kérdezgeted ismerik-e, stb..) vagy hagynád, gondolván, hogy biztos rossz számra küldte az illető? 18 év körüli fiúk véleményére vagyok főként kíváncsi, de más is írhat nyugodtan.
2012. jan. 15. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én tuti nem kezdenék kutakodni. Ha akar valamit azt vagy névvel együtt tegye, vagy sehogy.
2012. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Dikkk hát ez tuti félreküldte
2012. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nem ismeretlen számmal küldöd az üzenetet akkor 99% hogy fel fog hívni hogy mi ez ? :D, de ha ismeretlen szám akkor nem fogja érdekelni. 17f
2012. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én visszaírnék az ismeretlen számnak, h eztv tuti nekem akartad küldeni, és ennyi.


Ha nem lenne barátnőm, akkor velem szemben az lenne a legjobb, ha facebookon valahogy rám írnál. (nem, nem megböknél, hanem mondjuk írnál levelet). Ne szerelmes szöveggel. Csak szimplán vmi érdeklődőt. Én erre válaszolnék, és máris ki tudnál alakítani ügyesen (nem egyből!, hanem pár levélváltás után) valami közös találkozót. És máris nyert ügyed van.

Ne tálald magad fel egyből, hogy szerelmes vagy.Nem fogja értékelni. Max. lepróbál egy éjszakára azt annyi. A fent leírt módszerrel messzebbre juthatsz.

2012. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16:54 vagyok. Az kimaradt, hogy 20f :)
2012. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Persze, majd csúcsidőben fogok telefonálgatni, meg arra áldozom a drága szabadidőmet, hogy kutakodjak.

Szépen visszaírok, hogy "ki vagy?" és "mit akarsz?". Ha nem reagál, akkor leszarom.

2012. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

persze felhívnám, és kitudja mi lesz belőle...

20 f

(nekem küldhetnél ilyet) :)

2012. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kideríteném, már csak úgy poénból is... aztán a attól függően hogy ki is az a lány cselekednék... vagy hagynám a fenébe és úgy tennék mintha nem jutott volna el hozzám az sms vagy ha közelben lakik átmennék hozzájuk, talán útközben rózsát is lopnék (csakhogy valami betyár romantikát csempésszek a dologba de nem árulnám el a lánynak, haverokkal röhögnénk rajta) és megcsókolnám :)

ez az amit én tennék :)

18/F

2012. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

igazából nem vmi nyálas sms-re gondoltam, hanem vmi hasonlóra:

"Szemem az égre szegeztem, a legszebb csillagot kerestem. Találtam is egyet, de az nem az égen, hanem a TE szemedben ragyogott szépen!"

nem konkrétan ezt küldeném el, hanem vmi hasonlót, ami ilyen 'találkozásról' szól, vagy hogyis mondjam..:)

2012. jan. 15. 20:51
 10/16 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm az eddigi válaszokat:)
2012. jan. 15. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!