Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Mit mondjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, nagyon aranyos, és belém szeretett, én is nagyon megszerettem. De az apja nagyon bulizós, és iszik is, és a fiát is itatja. Nevelőszülőknél lakik, mivel az anyja lemondott róla. Az apja meg akarja oldani hogy vele élhessen. A szüleim nagyon ellenzik, nem akarják hogy együtt legyünk. Megcsókolt. Kedden megy haza a nevelőszülőkhöz. Cigizik, a családja miatt. De azt mondta hogy leszokik, bármit megtenne értem. Mától leszokik a cigiről és az ivásról. A szüleimnek mit mondjak hogy engedjék a szerelmünket? Kérlek, nagyon szeretném. Segítsetek, mit mondjak?

2014. jún. 15. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hazudik a kecifejű!
2014. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A szerelemhez nincs szükség a szülők engedélyére...

Dr. Mortyn out.

2014. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ez nagyon zavaros.eleg nehez lehet neked.a cicgi a legkisebb baj.sajnos semmi otletem.ha a neveloszulei normalisak akkr szerencseje van es anyukadek nem hiszem h belemennenek.nekem azt sem engedte hogy egy sotetebb szinu fiuval talalkozzak .bar imndenki mas a lenyeg hogy legyel oszinte.
2014. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék hazudni nekik. Meg úgy is lebukok ha titokban találkozok vele, amilyen szerencsétlen vagyok.
2014. jún. 15. 22:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Mert egy bizonyos kor fölött az embernek saját döntései vannak. Bár vszínű még nem vagy 18 ugye?

De amúgy sztem ha látod rajta, hogy tényleg kész változni, meg minden, akkor talán hagyd, hogy ő bizonyítson a szüleidnek!

Az én apumat sem szívlelték anyu szülei, ő is cigizett, mittudomén. De mindig normálisan viselkedett, meg egy idő után láttak a nagyiék, hogy tényleg szereti anyut. És elfogadták. :) Szóval a srác nagyban hozzátehet a róla alkotott véleményhez ;)

2014. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Fiatalok vagyunk, mondtam hogy neki is kéne beszélni a szüleimmel. Azt mondta hogy jó:)
2014. jún. 15. 22:28
 8/14 anonim ***** válasza:
ne aggodj megoldjatok :)
2014. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném, de a szüleim..Mit mondjak nekik hogy megenyhüljenek?
2014. jún. 15. 22:37
 10/14 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek! Mit mondjak?
2014. jún. 15. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!