Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én 20 éves vagyok, a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én 20 éves vagyok, a pasim pedig 18. a szüleimnek, hogy mutassam be, vagy mit mondjak, hogy ne nézzenek hülyének?

Figyelt kérdés
a barátommal egy pár hónapja együtt vagyok. a szüleim mindig is tettek olyan megjegyzéseket, amikből azt szűrtem ki h nekik nem tetszene ha nálam kisebb pasim lenne. nem szégyellem én őt a szüleim elől csak nem tudom mégis hogy értessem meg velük, hogy attól mert két évvel kisebb és a fiúk későbbre érnek meg mint a lanyok, attól ő még igenis okos meg teljesen normális.segítsetek valami normális válasszal kérlek.

2013. máj. 16. 01:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerüen hazaviszed! Ismerjék meg beszélgessenek el vele hátha azt mondják, hogy szimpi. Elvileg már ő sem egészen gyerek, nehogy ez egyen már a gond.....
2013. máj. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az év az időmérték (leszámítva a fényévet) így a kisebb helytelen kifejezés.
2013. máj. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2! tetszett

amúgy nem a szüleidnek kell, hogy tetszen, hanem Neked

ebben nincs semmi, én mindig így voltam, nem hiszem beleszólnának, mutasd be és kész, N

2013. máj. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

" két évvel kisebb és a fiúk későbbre érnek meg mint a lanyok"


Ez nem igaz. Annyi igaz, hogy van néhány lány, aki hamarabb felnő. De a többségre nem igaz.

2013. máj. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölöm ezt a begyöpösödött gondolkodásmódot miszerint a férfinek kell TÖRVÉNYSZERŰEN idősebbnek lenni...


Szimplán ne foglalkozz ezzel, ha te jól érzed magad vele, akkor így tökéletes.

2013. máj. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Nincs kőbe vésve, hogy neked fiatalabbnak lenned.

Ráadásul mikor az ember megismerkedik valakivel, a legtöbbször nem is tudja, hogy hány éves.

2013. máj. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha lássák rajtad hogy szereted akkor elfogadják és megértik
2013. máj. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

fiúk későbbre érnek meg mint a lanyok?


Ez BAROMSÁG! Lehet, hogy régen így volt, de ma már a 17-18 éves lányok nagy része olyan, mintha ovis lenne.

2013. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Osztom azt a véleményt, h az a tény, hogy a fiúnak "kell" idősebbnek lenni egy hátramaradt, rossz, begyöpösödött múltmaradék. Árulja már el nekem mennyivel jobb az, ha a lány 21, a pasi meg 35-38 éves? A fiúk később érnek, de nem mind. Én egy 4 évvel fiatalabb fiúval járok, de a gondolkodásán alapból nem látszik. Mind a ketten felnőtt, diplomázott emberek vagyunk.

Kedves kérdező: nincs ezzel semmi baj, vidd haza, mutasd be és szerintem nem lesz gond. Drukkolok neked, én is mostanság akarom bemutatni a szüleimnek.

25/L

2013. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!