Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom megcsókolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom megcsókolni?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom, aki igazabol meg nem teljesen az. Ismerem 1 honapja, mindig elmegyunk egyutt valamerre, es minden nap beszelunk. Gyonyoru a csaj, es mindenbol a szexet hozza ki.

Folyamatosan erintkezek vele, olelkezunk, kezenfogva jarunk, olembe ul, 1cm re beszelgetunk egymastol. Es valahogy, meg mindig nem jott az, hogy megcsokoljam.. Ragaszkodik hozzam nagyon, az biztos, de en ugy erzem, hogy a ha megcsokolnam, akkor az nem jonne ossze.

Lehet, hogy csak en vagyok a bena, sot valoszinu.. de fogalmam sincs, hogyan kezdemenyezzek, a szemkontaktus ritkan jon ossze..

kicsit ugy erzem, hogy o nem akarja, hogy pasija legyek, csak szex partnere. A multok elmentunk egy balba, ahol o volt a tancpartnerem, es direkt felajanlottam par lehetoseget, hogy hogy menjunk el oda, taxi, barat, stb. es koze tettem, egy olyat, hogy elotte, atmegyek hozza, es a hazahoz rendelunk egy taxit. o ezt az opciot valasztotta. (sajnos taxi problemak miatt maskent alakult)..

Félek, hogy nagyon sokáig elhúzom és lemond az egészről..

Nincsen semmi tapasztalatom, nem vagyok csunya, sot nyomul ram egy par csaj, de en most ot akarom megszerezni, es ugye felek is, mert 19 eves vagyok es se nem csokoloztam, es meg szuz is vagyok..



2014. jún. 16. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindent jól mondasz és látsz ezzel a helyzettel kapcsolatban és a megoldást is tudod, mert leírtad.

Akkor nem értem, mi a kérdés?

Ha legközelebb 1 centire beszéltek egymástól, akkor szépen megcsókolod és kész. Nem kell rögtön ledugni a nyelvedet a torkán. Szájrapuszi, a többi alakul. Csókolózni mindenki tud, ettől se félj. Hajrá!

2014. jún. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb amikor ilyesmiket csinál és kettesben vagytok, akkor megcsókolod. Ha félsz akkor a szemed is becsukhatod. :) Ne tökölj, mert egy idő után meg fogja unni, tapasztalatból mondom. :)
2014. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A balban arcon akart puszilni, es veletlenul szajra ment, mert pont elforditottam a fejem..

Aztsem tudtam mit mondjak, o meg csak annyit mondogatott, hogy uristen, megcsokoltalak, jezusom.. na valora valt az almod...

ez azert elegge rosszul esett, hogy ezt mondja, de hat, o is zavarban volt, aztsem tudta, hogy szepitse a dolgot.

2014. jún. 16. 08:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Valóra vált az álmoD? Komolyan ezt mondta neked? Elmehet a sunyi p*cs*ba, hát ki vagy te neki, valami rajongója?! Nem kérdeztél rá, hogy tessék? Ezt ott és akkor kellett volna megbeszélni, megkérdezni, hogy miért, neki nem ez volt az álma?

Ne hagyd magad ugráltatni, és hogy szórakozzon veled!

2014. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
gaza van az elöttem szólónak. H mondhat ilyet. Ha tényleg szeret akkor elfogadja h neked nem ilyen egyszerű. H neked fontos ez a dolog. Szerintem nem érzed a megfelelő bizalmat.
2014. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igazad van. ez azért elég sokat elmond, hogy ezt mondta..

Nagyon az az érzésem, hogy ő nem akar engem, hogy pasija legyek. csak egy jó barátnak, viszont mindenki azthiszi körülöttem, hogy a csajom, mert ugy viselkedünk.

De ő is mondja nekem, hogy néha úgy érzi magát mintha a barátnőm lenne.

2014. jún. 16. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:
én is béna voltam a te korodban, de nem ennyire!
2014. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De, hogy merjem megcsokolni mikor mindig erezteti velem, hogy csak baratok vagyunk.de viselkedese pedig megis mas
2014. jún. 17. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!