Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáltam megcsókolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáltam megcsókolni a barátom de elfordította a fejét és csak puszi lett. Hogy adjam a tudtára mit akarok?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam megcsókolni a barátom de elfordította a fejét és csak puszi lett... És így már mégjobban izgulok hogy csináljam? (első csókom)

2014. márc. 27. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
ezekszerint ő is fél egy kicsit :D
2014. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
háát nagyon... XD De én is! De ráadásul én a LÁNY kezdeményeztem és vagy nem értette vagy fél vagy nem akarja
2014. márc. 27. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudja ő, hogy te mit akarsz, csak ő éppen nem akarja.
2014. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért esetleg korai? Mennyi idő után szokás vagyis természetes inkább?
2014. márc. 27. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:

...elég baj, hogy ilyeneket is azalapján csinálják az emberek, hogy: "mi a szokás"... :-)


Tanuljatok meg érezni! :-)

2014. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a fiuk a csókolózásra leghamarabb 7re érnek meg de vannak akik még 30 évesen se. én 8ban csókolóztam először egy olyan lánnyal akivel csak baráti viszonyom volt úgy hogy még nem is gondoltunk arra hogy mi ketten járjunk tehát a csók nemfügg a kapcsolat öregségétől. valószinü csak parázik mer nyuszi :D
2014. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mármint hetedik osztályra xD
2014. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!