Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevallani az érzéseim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallani az érzéseim?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe szerelmes vagyok és szerintem ő is kedvel. Túl vagyunk már 4 randin és az 5.-en, ami jövő héten lesz esedékes szeretném neki elmondani, hogy én szerelmes vagyok belé. Kicsit félénk, meg önbizalomhiányos, ezért nem sokkoltam eddig ilyennel. Tudnátok mondani valamit szép szavakat, vagy idézetet, amit pluszba be tudnék vetni a siker érdekében? Minden választ köszönök.

2014. jún. 18. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai neki szerelmet vallanod, legalábbis nekem sok lenne ez így ilyen hamar. Inkább kérdezd meg, nem szereté-e, ha te meg ő együtt járnátok. :) Nyugodtan bókolj neki!
2014. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megvolt én úgy érzem, hogy eljött az ideje. A múltkor elköszönéskor már megcsókolt utána láttam rajta, hogy zavarban van. Eddig maximum puszit kaptam tőle.
2014. jún. 18. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Először csak bókolj neki, dicsérd mindenét, mennyire tetszik neked, mennyire boldog vagy vele.
2014. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne valld még be,még tényleg nem ismered annyira.Szépen járjatok :)
2014. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az hogy még csak most kezdtünk el találkozgatni, nem azt jelenti, hogy nem ismerem, mivel 3 éve ismerem már, csupán most kezd komolyabbra fordulni.
2014. jún. 18. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, a csaj pontosan olyan tanácstalan, mint te magad. Ugyanúgy fogalma sincs, mit kell csinálni, mint neked. Innen nézve mit nyersz vele, ha elmondod? Rálőcsölöd a felelősséget: nesze bazzeg, tied pálya, én csak karbatett kézzel várom, hogy mit lépsz.
2014. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmondhatod, ha a lány is vevő rá. Az uncsitesóm és a pasija 1 éve ismerik egymást 1 hónapig randiztak így néha-néha, és már szerelmet vallott neki, szóval ha ismered a lányt régóta, és már randizgattok, akkor elmondhatod, hogy nagyon tetszik neked, szeretnél vele kapcsolatot, és utána ki lehet mondani nemsokára a bűvös szót:)
2014. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!