Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti éreztetek már ilyet exetekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már ilyet exetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok (először is), arra lennék kíváncsi hogy éreztétek-e Ti is már a következőt:


Szóval 2 éve szakított az exem velem és igazából nagyon kivoltam, de végülis nem ezért, elhatároztam, hogy most nem kell barátnő (gyerekes hajlamaimat akartam/akarom kitombolni maximálisan).

De hát ugye azóta nincs barátnőm és hát ilyen esetben ugye mi srácok a kezünkre hagyatkozunk, ha értitek mire gondolok:D

Igazából furcsa a dolog, mert teljesen nem érdekel a csaj, de hát nekem eddig ő volt az első és egyben utolsó is, ezért szoktam úgymond rá gondolni a végső pillanatokban :D

Tisztában vagyok vele, hogy csak a teste hiányzik a szex miatt, mert úgy a személyisége már rég nem, de mégis úgyérzem, hogy valamelyest megalázom ezzel magam, pedig ez ellen nem lehet és nem is akarok tenni :D

A lényeg, hogy ilyen és hasonló érzéseitek nektek volt/van?


A válaszokat köszönöm, üdv :)



2012. jún. 29. 22:09
 1/6 A kérdező kommentje:
20f amúgy :D
2012. jún. 29. 22:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem:P amugy lany vagyok.. nem tudom miert...de valamiert olyan rendes sracnak tunsz:)
2012. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát erkölcsileg jól állok :)
2012. jún. 29. 22:59
 4/6 anonim válasza:
Szedj fel egy csajt, jól keféld meg, hogy elfelejtsd az exed testét :D az emlékek miatt van és azért mert csak vele csináltad eddig :)
2012. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen szokott lenni, hogy végső pillanatokban olyan gondolatok jönnek, amik számomra megalázóak. valahol erre nekem azt írták, hogy ez belül igazából téged frusztrál és a szervezet így akarja levezetni.
2012. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, igyekszem :D
2012. júl. 3. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!