Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még esély? Vissza kapom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ákmás kérdése:

Van még esély? Vissza kapom azt az embert akit megszerettem, vagy lássam be, hogy vége?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottunk a barátommal (1 évig voltunk együtt), fiatalok vagyunk még, mégis azt éreztük, hogy talán ez Az amit szerelemnek hívnak és annyira tökéletes volt minden, hogy úgy gondoltuk ez lesz a végzetünk. Aztán az utolsó hónapban, mivel hogy most érettségizünk és felvételizünk, sokat veszekedtünk, nekem már volt előtte egy 2 évig tartó komoly kapcsolatom így tudtam, hogy ez nem a kapcsolat béli problémákat jelzi, hanem egész egyszerűen a felgyülemlett feszültséget, Ő mégis kimondta, hogy legyen vége. Ezen ponton még el is tudtam volna fogadni a helyzetet, fájt, de úgy éreztem, hogy ha Ő nem boldog, akkor én se tudnék az lenni. El telt egy hét és Ő összejött egy másik lánnyal, aki a múltban nagyon sokszor bántotta és kihasználta, most mégis vele van és nem velem, őt szereti és nem engem. Nem értem, mit lehetne ebben a helyzetben csinálni. Várjak, hogy majd észbe kap és rá jön, hogy én voltam az aki őt minden szempontból kényeztetni tudta és megadott neki mindent, vagy fogadjam el és lépjek túl. Mi legyen? Előre is köszönöm! :)

2014. jún. 19. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogadd el és lépj túl rajta! Lehet jobb lesz ez így. :)
2014. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem a 3 éves párkapcsolatom ért véget lassan 1 éve. Nagyon nehéz volt elfogadni azt hogy ő már nem mellettem kel fel, nem az enyém... 2 hónappal a szakításunk után össze jött egy másik lánnyal. Azóta is együtt vannak. Én idén érettségiztem, ő tavaly. Nekünk is voltak veszekedések bőven az alatt az idő alatt míg ő tanult, de a lényeg... el fog múlni! :) Én is azt hittem hogy sose tudom majd túl tenni magam rajta, hosszú távra terveztünk, család alapítás, stb... csak először munkát akartunk találni. Hát nem így lett sajnos. Szerintem fogadd el hogy így alakult, minden okkal történik! :*
2014. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod eldönteni. De!

Én azt mondom, hogy ha Ő ennyire könnyen túllépett a kapcsolatotokon és összejött egy olyan lánnyal aki ráadásul a múltban még rosszul is bánt Veled, azt kell hogy mondjam, nem érdemel meg Téged :)

Nem gondolnám, hogy várnod kellene addig amíg Ő "észhez" tér, én azt mondom lépj túl rajta és legyél nyitott.

2014. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, az előző vagyok, apró elírás mégis hülyén jönne le.


Ezt neked kell tudnod eldönteni. De!

Én azt mondom, hogy ha Ő ennyire könnyen túllépett a kapcsolatotokon és összejött egy olyan lánnyal aki ráadásul a múltban még rosszul is bánt vele, azt kell hogy mondjam, nem érdemel meg Téged :)

Nem gondolnám, hogy várnod kellene addig amíg Ő "észhez" tér, én azt mondom lépj túl rajta és legyél nyitott.

2014. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 eves kapcsolat utan szakitottunk.. utana jott nekem egy masik kapcsolat ami 3 evig tartott de meg mindig hianyzott valami. es az O volt.. most 4 ev utan ujra egyutt vagyunk es kivanni se tudnek jobb erzest :)
2014. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ő belemenekült egy újabb kapcsolatba. Ha veled volt 1 évet és igazi volt a szerelmetek, kizárt dolog hogy most meg azt a lányt szeresse. Szerintem legalábbis.

Saját tapasztalat: Egy rövidke kis kapcsolatom volt, talán annak sem lehet nevezni, de különleges volt... Eltelt 1,5 hónap és nem tudok más lányra ránézni. Ti meg 1 évet voltatok együtt.


Várj egy kicsit, ha szereted, ennyit talán megér :)

2014. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!