Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők, szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, szerintetek ez mennyire lenne jó ötlet? Mennyire lenne számotokra pozitív, ha egy barát, aki elmondta nektek, hogy tetszetek neki, az ezt tenné?

Figyelt kérdés
Csak barátok vagyunk, mert még nem ismer hosszú ideje, de sok dolog történt eddig kettőnk között (nem szexuális jellegű). Arra gondoltam, hogy amit eddig Vele átéltem, azt leírom, írok hozzá egy verset, leírom, hogy mennyire élvezek minden percet, amit Vele tölthetek el és egy szép szerelmes magyar rockszámot teszek hozzá. És mivel javítani szeretnék a kapcsolatunkon, ezért szeretném ezt megtenni.

2014. jún. 22. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos lenne, de ne a "javításra" használd fel, hanem majd ha ténylegesen összejön a dolog. Kezdd valami egyszerűbb dologgal, mondjuk, szimplán csak mondd el, mit szeretnél, aztán majd haladtok.
2014. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet de bizonyosodj meg róla hogy kölcsönös e a szeretet.
2014. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, hogy szeret velem lenni. Ezt mondta is, hogy jó fej vagyok, kedves meg aranyos és jó, ha el tudja lógni az időt, de csak mint barátok. És szerintem ez azért lehetséges, mert a 2. találkozásunk előtt elmondtam minden érzésemet.
2014. jún. 22. 22:21
 4/4 A kérdező kommentje:
És a 2. találkozás kb. 1-2 hét napi facebookos beszélgetés után volt. (Még mindig beszélgetünk azóta napi szinten, de csak 2 hónap és 4 nap telt el... És sokszor ez többnek tűnik.)
2014. jún. 22. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!