Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van nála esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nála esélyem?

Figyelt kérdés

Húú hát eléggé hosszu.

Van egy legjobb barátom és járt egy lánnayl kb fél évet de majd nem engedték őket járni mert unoka tesók. és én ebbe a lányba bele szerettem és csetelek vele fb meg valamikor találkozunk is, de ő még mindig a barátomba szerelmes és a barátom is belé csak már nem a barátom mert már nem haverkodunk a lány miatt. a volt barátom meg a lány még mindig csetelnek fb :D de nem érnek vele semmit mert nem lehet köztök semmi mert tesók, de ugy is szerelmesek. már a lány megmondta nekem hogy nem lehet köztünk semmi :/ . de még mindig csetelünk, ritkán találkozunk is meg stb. szerintetek adjam fel? vagy még mindig folytassam ezt igy tovább? 15/F


tudom hülyén hangzik de ez van :D ja és már kb 3 hónapja bele szerettem és idősebb tőlem 1 évvel -.-



2014. jún. 21. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ez nem kamu, akkor nem igazán hiszem, hogy lenne bármi esélyed. :(

16/F

2014. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kamu?

Ha igaz is, nincs esélyed

2014. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
basszameg
2014. jún. 21. 23:51
 4/6 A kérdező kommentje:
nem kamu. és nagyon bele szerettem és ő az első
2014. jún. 21. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:
3 sort olvastam mert kifolyik a szemem az ilyen google fordító szintű szövegalkotástól.
2014. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én írtam te paraszt.
2014. jún. 22. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!