Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnék újra a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnék újra a volt barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel a szakításunk elég csúnya volt.

Miután szakítottam a sok vita miatt, meg hogy semmi se felelt meg számára, kitalálta hogy én odajárkálok hozzájuk követem stb(előadta otthon)


Arra bíztatott embereket, hogy verjenek engem meg mert rossz voltam hozzá, stb zaklatom.



Na itt már leszűrtétek, hogy hülye vagyok, hogy ezek után még hiányzik.


Ez több mint 8 hónapja volt.

Azóta neki is van barátja és nekem is barátnőm.


De múltkor láttam, találkoztunk nem szóltunk egymáshoz csak elsétáltunk egymás mellett és azóta ne mtudom kiverni a fejemből.



De én régen letiltittam facebookról mindenhonnan....


De újra megpróbálnám így vele, a mostani barátnőmmel meg szakítani fogok, de figyelek arra hogy neki ne legyen olyan rossz mint nekem a régi szakításom.



Na szóval a kérdés, a volt barátnőmmel lehetséges, hogy összejövök újra?


Azok után, hogy miket hazudott otthon rólam stb?



És miért találhatott ki ilyen hazugságokat?

Amikor én szakítottam?



2014. jún. 23. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
NEM, te hülye farok, NEM!!
2014. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy! A csaj levegőnek néz, ter meg dobsz érte mindent, és pitizel mint egy pincsi, mikor még ő tolt ki veled? Ennyire balfék nem lehetsz hogy ezekután még visszakuncsorgod magad? Egyébként szerintem ő már nem akar téged.
2014. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én nem nagyon jönnék össze olyannal, aki engem megveretett.
2014. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennek nem lenne értelme... hiszen ő elégge kifejezte, hogy nem akar már téged, úgymond elmart az életéből. Ez.. nem a legjobb ötlet. De persze megértem, érzelmek.
2014. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Noooooooooo no!!!!
2014. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem veretett meg, rámküldött egy embert, aki valóban megjelent azt kicsit én vertem el.


Elméletileg több embert küldött.. de kicsit betegagyu a lány de... akkor is most hogy így láttam hiányozni kezdett...



De lehet ő is ezt gondolja, hogy levegőnek nézem le se szarom mert én se nyitottam felé ő st... zavarba voltam meg ő is.. és inkább továbbmentünk

2014. jún. 23. 12:55
 7/8 A kérdező kommentje:
Szakítani én szakítottam csak utána ő gondolom berágott és mivel az önbecsülése igen nagy, és nem engedheti meg magának hogy őt dobják ki.. ezért elkezdett kitalálni töréneteket
2014. jún. 23. 12:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, látszik hogy nagyon szeret ez a lány.
2014. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!