Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkezdtem a barátnőmmel futni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem a barátnőmmel futni mert fogyni szeretnék. De mindegy nem is az a lényeg hanem hogy pont az exem utcáján szoktunk elkocogni. Nem vagyunk már valami jobban. Szerintettek másfele menjek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az utca nem az mindenkié de szerintettek másfele menjünk vagy maradhatunk ott?
2014. jún. 22. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Maradhattok nyugodtan ott,de ha nem akarsz vele talizni,akk mehettek másfelé is:D
2014. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt egyedül nem tudod kitalálni, akkor szerintem mindegy, hogy mit csinálsz, így is, úgy is szarul jössz ki belőle.
2014. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
menjetek másfelé, miért olyan nagy ügy másfelé menni?
2014. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most futni szoktatok vagy kocogni? Az nem ugyanaz.
2014. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jól van na hát inkább kocogás bocsi gyorsan írtam.
2014. jún. 22. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kocogjatok a könyvtár felé, és vegyél ki valami helyesírással foglalatoskodó könyvet. Nem írok címet, mert azt már a kreativitásodra bízom. Remélem legalább azzal nincs gondod.
2014. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!