Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszahódítom, tippek? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahódítom, tippek? . Többi lenn.

Figyelt kérdés
Egy év után szakítottunk a barátommal, mert az utolsó pár hónapban sok stressz miatt elég sokat veszekedtünk, apróságokon, valamint a kompromisszumok kötésese se volt az erősségünk. Szerelmesek voltunk az elején nagyon, mi voltunk az álompár és tényleg úgy is éreztük. Ő azt mondja most nem szerelmes, de szeret, nem csak barátként, én szerelmes vagyok, vissza szeretném őt kapni és ezért mindent megteszek. Tippek, ötletek? Nektek hogy sikerült, ti mit csináltatok? Bármi, légyszi!!!!

2014. jún. 28. 18:28
 1/8 anonim válasza:
irj neki hogy, hogy van. ha meg o is szeret a tobbi mar megy magatol
2014. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod van az a mondás a székely káposztával kapcsolatban..
2014. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azóta is minden nap beszélünk, a hét elején történt csak:( Igen, igen, káposzta...de kivételek vannak. Ha meg nem mi vagyunk a kivételek, az se baj, mert legalább megpróbáltam, és megpróbáltuk
2014. jún. 28. 18:37
 4/8 anonim válasza:
hagyd egy kicsit hogy hiányozz neki.. aztán ha kellesz neki úgyis megkeres:)
2014. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az igazat megvallva mi is veszekszünk a barátommal, de mindig rendezni tudjuk.


Nehéz ez, mert ha azt mondja, h nem szeret, akkor miért keres? Talán ülj le vele egyszer nyugodtan beszélgetni, mert ne táplálj hiú reményt magadba feleslegesen...

Én még egyszer sem tudtam magamban visszahozni magamban azt a szerelmet, ami elmúlt, de ki tudja, hallottam már olyat is...

2014. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ami nem megy,azt ne erőltessük.Különben is,majd ha kellesz neki,küzdeni fog ő érted.Neked nem kell feleslegesen bohócot csinálnod magadból.Hiszen állhatsz te fejen is,attól ő még nem lesz újra szerelmes.Mindez nem bántás,csupán a tapasztalat beszél belőlem.
2014. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Tedd féltékennyé! :D

Szervezz magadnak programokat nélküle, menj el bulizni, lássa, hogy te tudsz élni nélküle is, és hogy boldog vagy :) Ne keresd egy ideig, ha szeret akkor ugyis keresni fog, NE kezdemenyezz vele beszelgetést legalább 2-3 hétig, akkor hiányérzete lesz, és rájön, hogy milyen fontos vagy neki.

2-3hét után elhívhatod valahova, hogy találkozzatok, de csak szigoruan beszelgettek, aztán jön a második tali, utána menni fog minden :)

2014. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MissPeggy válasza:
Van egy jó könyv a visszahódításról, a neten megtalálod, Tettamanti Gábor írta
2015. jan. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!