Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bunkóság/elítélend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság/elítélendő ha így beszélünk a barátnőmmel? Mongol származású. Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy elítélendőmindenféle történelemmel kapcsolatos megjegyzéseket teszünk egymásnak. Például ha megkérem valamire, akkor rendszeresen a "tatárjárás utáni jóvátételre" hivatkozom, ő pedig fenyeget, hogy "vagy megkerget a tatár!", stb. :)


Legutóbb hallotta ezt egy közös barátunk, és teljesen kiakadt. Szerinte ez elfogadhatatlan és rasszista.

Mi leginkább mosolyogni szoktunk ezeken, de ha ez másokat ennyire zavarhat, akkor inkább megtartanánk ezeket a szófordulatokat akkorra,mikor más nem hallgatja.



2014. jún. 29. 23:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
3%
Miközehozzá? Lekophat a tanárod.
2014. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek okés, sőt jópofa, akkor kinek mi köze hozzá?
2014. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ti viccesen fogjátok fel, akkor semmi sértő nincs benne.
2014. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó!:D
2014. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
Nem rasszista. A barátod cigány?
2014. jún. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vicces :)
2014. jún. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy csöppet belerondított a kérdés leírásába az autocorrect.Ne haragudjatok. :)
2014. jún. 29. 23:58
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A feketék is nyugodtan n*ggerezik egymást, mégse lesznek tőle rasszisták. Amíg nincs a szavak mögött rasszista tartalom, addig teljesen mindegy, hogy mit mondtok egymásnak.
2014. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vicces és abszolút belefér. nem kell komolyan venni az erőltetett polkorrektkedést, ha nincs rasszista, rossz szándékú indíték mögötte, akkor semmi gond nincs vele.
2014. jún. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok mongol, de nekem speciel tetszik ez a jóvátételes szöveg. Szerintem ha a lányt nem zavarja akkor miért nem, és neogy már visszafogjátok magatokat, szerintem a barát csak féltékeny mert lehet hogy ő nem merné így elengedni magát. Nem tudom, nekem ez speciel tetszik jót nevettem nyilván ha valaki gonoszkodásból mondaná az nekem sem tetszene de ez ez így jó
2014. jún. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!