Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a nagyon szép párokról?

Figyelt kérdés

Az egyik kedves ismerősöm most rakott ki egy képet, amin éppen egy spanyol luxushotelban nyaralnak a párjával, csodás látványt nyújtanak és sugárzik róluk a boldogság.

Ennek kapcsán jutott eszembe, hogy a félévben a lánnyal volt pár közös órám, jól kijöttünk, sokat beszélgettünk és valahogyan eljutottunk ahhoz, hogy mit gondol róluk a szűkebb/tágabb környezetük, miután egy üzenet hatására igencsak elkedvetlenedett. Elolvastam, aztán végiggörgettem még sokat, és döbbenet, milyen irigységgel, ellenségességgel szembesültem. Adott egy gyönyörű, kedves, értelmes lány (mint a mesében), aki gazdag is és egy jóképű, remek testű, jófej, gazdag srác, akik egymásra találtak, szerintem abszolút megérdemlik a másikat, és nincs az emberben (bennem legalábbis) az az érzés, hogy valamelyikük kilóg a másik mellől. Az üzenetekből, kommentekből és az elmondásából viszont kiderült, hogy rengeteg bántó véleményt kapnak.Őt sok fiú keresi meg, hogy egy hülye p*csa, akinek csak a külső fontos, és biztos sosem állna le egy átlagos vagy előnytelenebb külsejű sráccaá, meg mit villgo a pénzével, meg hogy hova utazik, mit eszik, miért nem jó neki egy egyszerű, átlago körülmények között élő férfi. A barátjának pedig a lányok írogatnak, részben olyanokat, hogy őt befeketítsék, részben pedig nagyon kínálgatják magukat. Nem tudom felfogni, hogy ettől miért lesz jobb az embereknek??? Persze, nekem is tetszett a srác, de mikor még nem volt barátom, akkor sem akartam ilyen aljas húzásokkal akarjak a közelébe férkőzni, szép párnak tartottam őket (az igazság része, hogy a barátom és én is jól nézünk ki, de az anyagi helyzetünk teljesen átlagos), sok ilyet még, mint ők. Nem akarok naivnak tűnni, de tényleg, miért jó, ha ezt csinálják velük, ha nagyképűek lennének, még megérteném, de erről szó sincs.

Szerintem minden ember a saját kategóriájában kéne, hogy keresgéljen, persze, nem arra gondolok, hogy kasztosodjunk, de szerintem a hasonló a hasonlóval tud a legjobb párt alkotni, hogy ne legyenek a különbségek miatt súrlódások.

Mi a véleményetek? Bocs, hogy hosszú lett, csak dühös vagyok.


21/L



2014. jún. 30. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
idióta facebook, komolyan egyszerűbb lenne minden ha nem lenne
2014. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez kérlek szépen azért van mert az ember egy rohadt irigy lény és úgy képzeli hogy mer az álom pasi/csaj mással járni mint őszentsége mert igenis Ő megérdemli és ne legyen jó msának.
2014. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyarország az irigység hazája. Mit vársz itt? Én már meg sem lepődöm, bár tény, hogy engem is zavarnak az ilyen fotók, ahol luxushotelben és egyéb tengerparti helyeken nyaralgatnak; míg nekem arra sincs pénzem, hogy a számlákat rendesen kifizessem... Nyaralni pedig már 20 éve nem voltam.


Szóval valami köze lehet ahhoz is, hogy a 3 millió szegény hazájában laksz te is.

2014. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még nem tapasztaltam ilyet fészen. Pedig vannak nagyon szép párok az ismerőseim között, és a reakció a közös képeikre több lájk és néhány, "de szépek vagytok" komment.

De gondolom ez ismerősöktől is függ, a ti esetetek az ismertségi körötöket jellemzi.

2014. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!