Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rosszul gondolom, hogy szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul gondolom, hogy szerintem a szerelem nem létezik?

Figyelt kérdés
Nem hiszek benne. Szerintem ezt az érzést csak beképzelik az emberek maguknak. Hisz azt látják/hallják, hogy milyen jó ha van párunk. Meg is tetszik nekik valaki de szerintem nincs olyan,hogy szerelem! Ti mit gondoltok? Én látom rosszul?

2014. jún. 30. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy azt hajtogatod nincs szerelem ez még nem számít érvnek:D
2014. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 DanteSparda ***** válasza:
te látod rosszul ha az ember érez valamit az nem valós szerinted? amikor dühös vagy azt is csak beképzeled magadnak? amúgy quantum fizikával is meglehet magyarázni a szerelmet
2014. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem is akartam érvelni. Csak kérdeztem valamit.
2014. jún. 30. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy pár ember nem tapasztalta ezt, még létezhet szerelem.
2014. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom pedig azt mutatja, hogy viszonzott szerelem nem létezik. Ettől függetlenül biztosan van, biztosan mások átélték már, de én azt hiába hiszem el, attól még számomra nem lesz létező a dolog.
2014. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és akkor miért van az hogy az emberek olyan emberekbe esnek néha bele akikbe nem szeretnének?
2014. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
rosszul gondolod. nem csak beképzelés! olyan folyamatok zajlanak le a testben, mint pl boldogsághormonok szabadulnak fel, olyan kb, mint valami drog :)
2014. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Létezik, de nem mindenkivel esik meg. Ezzel a hozzáállással lehet, hogy veled nem is fog, de ez nem baj, nem kötelező és kevesebb szenvedéssel jár.
2014. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Amit leírtatok szerelem nélkül is meglehet. A ragaszkodás,szeretet meg ilyenek is kiválthatnak ilyesmit.

Nem is szeretnék szerelmes lenni így nem baj ha kimarad. :)

Megvan mindenem amit akarhat az ember! :) Ja és mindez szerelem nélkül, csak tudom,hogy a párom a tökéletes társ számomra.

2014. júl. 1. 08:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk mi is, semmi gond. De attól még létezik, hogy neked nincs rá szükséged....érted.
2014. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!