Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Szeretnék egy kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szeretnék egy kapcsolatot, de nem élek a lehetőségekkel, nem teszek érte semmit" (? )

Figyelt kérdés
Erről valakinek vélemény? Komolyan van ennyire félénk és gátlásos lány? Pedig most akár a sült galamb is az ölébe eshetne, anélkül, hogy csinált valamit.

2014. júl. 1. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem is bár ha galamb nem is egy grillcsirke igen mert éhes vagyok.


"nem teszek érte semmit" szeretne de annyira nem fontos neki szóval ha a másik fél meg teszi a 95%-ot akkor jó neki.

2014. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez tetszett.

Csupán furcsállom.

2014. júl. 1. 01:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjak jobbat? 23 eves fiu vagyok es ilyen vagyok! Egy kapcsolatom volt, az is 2 hetig tartott, es tok spontan jott ossze. Az ilyennek eros gatlasai vannak, tudom hogy pszichologus segitene de nehezemre esik elindulni. Kedves kerdezo, ha rolad van szo lecci irj privatot! Bocsi az ekezetekert, telefonrol irok.
2014. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gátlásokat lehet a legnehezebb feloldani de általában az aki ebben szenved és szeretne kapcsolatot de nem mert vagy tehernek érzi fél tőle. Az a személy elsősorban magával nincs megelégedve és változtatnia kell az életén és magán is. Én is ilyen vagyok csak kifogásokat keresek meg a szerelmet ami nem jön.



25/L.

2014. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!