Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vmickey kérdése:

Egy kapcsolatot érdemes újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Korábban volt egy több évig tartó kapcsolatom ezzel a bizonyos lánnyal, de ez az időszak is sok bonyodalommal volt teli.

Mindkettőnk életében első szerelem volt, őt pedig folyton hajtotta a kalandvágy más férfiak után.

Mostanra mindenki más csak megalázta és bántotta őt. Az utóbbi időben Újra felkeresett, és felvette velem a kapcsolatot.

Jól éreztük magunkat együtt anélkül, hogy a múltból bármi sérelmet felidéztünk volna.

Szerintetek érdemes lenne újrakezdeni egy előzőleg nagyon csúnya véget ért kapcsolatot? vagy a vér sosem válik vízzé?

Ti mit gondoltok erről?


2014. jún. 30. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
A saját tapasztalatomra alapozva mondom azt hogy NEM. Az új kapcsolat csak árnyéka lesz a réginek, hidd el azóta megváltoztatok. Az akkori terveitek aktualitásukat vesztették. Hiába nem idézitek fel a sérelmeket, azok előbb-utúbb úgyis előjönnek! Én is újrakezdtem, aztán sikerült totál tönkretenni egymást.
2014. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz.Velem is azt mondatja a tapasztalat,hogy nem éri meg.A régi problémák ismét elő fognak jönni idővel,és ugyanúgy mérgezni fogják a kapcsolatot.Nem hiába született a mondás arról a bizonyos töltött káposztáról..
2014. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ellent mondok az első válaszolóknak... Mi is szakítottunk a párommal, ő szakított velem 2 hónapig voltunk együtt, 2 havi ismeretség után mondtuk ki, hogy egy pár vagyunk. A szakítás után 1 évig nem beszéltünk. Majd 1 évvel a szakítás után felhívott, hoy mit szólnék ha újrakezdenénk, mert neki nincs barátnője, és egy barátom mesélt neki, hogy nekem sincs barátom stb. Tehát összehozott egy jó barátom vele.. Ennek már 9 hónapja. A régi problémák nem jöttek elő, felnőttünk mind a ketten. Távkapcsolat nagyjából. Suliba járok, a párom 250 km-re lakik tőle. Saját autóm van. Minden pénteken ha végzek a suliba, akkor elmegyek hozzá a hétvégére. Nyáron is elég sokat vagyok nála. Akkor még gyerekek voltunk nagyon.
2014. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó...bocs de zavaros a történeted az intervallumokat illetően. Mi 5 évig voltunk együtt, aztán fél év különlét után jöttünk össze újra. Az utolsó fél év maga volt a pokol. Persze az ember a rózsaszín ködtől nehezen látja az igazságot.
2014. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as

250 km-re vagytok egymástól... az nem újrakezdés...

2014. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, de újrakezdés, ugyanis minden hétvégét nála töltök, amikor suli van, haza se jövök, a suliból egyenesen hozzá megyek... most hogy nyár van, nagyon itthon se voltam, sőt holnap július, valószínű júliusban 2 hetet is nála töltök.
2014. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok még mindig, az intervallumokra, 2 hónap ismeretség után összejöttünk, 2 hónapig jártunk, az 4 hónap... szakítottunk... 1 évvel később összejöttünk, ez 1 év 4 hónap, ez 9 hónapja volt, vagyis több mint 2 éve...
2014. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyetlen egyszer működött az újrakezdés. De nem a saját érdememnek tartom, persze, változtam, de a legtöbbet ő változtatott a hozzáállásán. 1,5 éve ismerkedtünk meg. Az első 9 hónapban össze-vissza küszködtünk. Sokszor megsértődött apróságokon, meg hát elég sok gond volt. De nagyon sokat változott rövid idő alatt.


Viszont nekem volt előtte egy 5 éves kapcsolatom, és azt így utólag nagyon úgy érzem, hogy felesleges volt újrakezdeni. Habár kibéküléskor megbeszéltük a gondokat és eleinte úgy tűnt, hogy rendben vannak a dolgok. Hamar elkezdtek visszaszivárogni a régi problémák, és az utolsó fél év már csak szenvedés volt. Végül én szakítottam. Amikor kimondtam,hogy vége, utána rögtön elsírtam magam, mert akkor jött ki belőlem az elmúlt idők feszültsége és nagyon megkönnyebbültem, hogy végre lezártuk.


Szóval, nagyon ritkán működik az újrakezdés. De csak akkor, ha mindketten elemi mód változtattok a hozzáállásotokon és nem engeditek be a korábbi problémákat.


24N

2014. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem
2014. aug. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!