Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de nem tudom lerázni a többit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy srácba, ő is tudja, de most még nincs köztünk semmi, alakulgat :) de van két fiú aki szerelmes belém. aranyosak, meg barátomnak tartom őket, bár mióta tetszik a srác,sokkal kevesebbet vagyok velük. és nem értik meg miért. mit tegyek?

2014. júl. 1. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudasd velük kedvesen, hogy mi a helyzet.
2014. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De már többször is megmondtam...
2014. júl. 1. 21:20
 3/3 Stark2000 ***** válasza:

Ha a szó nem segít, majd a szívlapát intézkedik! :D


Viccen kívül: Én egy lánnyal voltam így, folyton érdeklődött utánam, meg kérdezgetett, de valahogy figyelmen kívül hagytam. 6.-odikban még jobban érdekelt a tanulmányi eredményem. És úgy ráztam le, hogy megmondtam neki szép szóval hogy még nem érdekelnek az ilyesmi dolgok, illetve ha rám írt neten akkor nem írtam vissza. Ha oda szólt hozzám vagy beszélgetést kezdeményezett akkor figyelmen kívül hagytam amit mond, próbáltam kerülni, aztán felfogta a kis eszével mi a helyzet... És tudom nem szép dolog volt, de ha a szép szóból nem ért?!

2014. júl. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!