Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az miért van, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, ha egy nő elkezdi mondani, hogy milyen pasi kell neki, és emlékszem ezekre, és összejön valakivel, akire nem illenek a tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Nő ecseteli, hogy legyen ..... . Később összejön valakivel, és látszik rajta, meg lehet tudni, hogy ő milyen, esetleg a csaj mondja, hogy ő ilyen, ilyen tulajdonságokkal rendelkezik stb.


Hogy térhet el a pasi meg az ideál? Szóval legyen kedves , humoros, de a csaj vele van és lehet hallani, hogy most haragszik, mert tegnap ezt meg ezt csinálta, nem jött el hozzám, de azért együtt vannak sokáig.


Sokszor azt érzem, a csajok se tudják, milyen pasi kell nekik, csak a sablontulajdonságokat mondják ilyenkor.


Ki érti a nőket? Nők tényleg, nektek milyen pasi kell?



2014. júl. 1. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Te ostoba. Azt sem érdemled meg, hogy válaszoljak.
2014. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudják hát, csak ezeket írják a Cosmóban biztos.


Nekem olyan barátom van amilyet akartam és remekül megvagyunk, nem szoktam haragudni rá, nem ad rá okot.

2014. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem olyan a párom, amilyet szerettem volna.
2014. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan ,h nem tetszett és vele voltam...:)
2014. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ideál az nem egy olyan dolog ami kőbe van vésve, és akkor csak is az olyan srácok tetszenek, hanem egy általánosítás, és az természetesen előfordul, hogy valakiben egyszerűen megfog valami és nem mondasz le róla csak mert "nem illik az ideálodba".
2014. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!