Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki 2 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorika18 kérdése:

Van egy srác aki 2 évvel idősebb mint én és nagyon tetszik nekem. A baj csak az hogy most fog elballagni és már nem jár be mindennap a suliba, de mindeképpen elakarom neki mondani hogy mit érzek. Mi tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
Első lépés a legnehezebb. Csak félek a visszautasításától, vagy hogy esetleg nem tetszem neki.Személyesen eddig nem mertem mert félénk vagyok és én még sosem kezdeményeztem pasinál.

2013. jún. 2. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan félénk vagyok, de szerintem írhatnál neki fb-n, szerintem is élőben jobb, de hát ott nehezebb, meg ha nem is látod minden nap főleg..valami ürüggyel hogy nehéz az érettségi vagy akármi ráírsz, beszélgettek kicsit, aztán ha látod élőben, akkor már ott is tudtok beszélni :)
2013. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Buran ***** válasza:
100%

Beszélgettél már vele személyesen? Vagytok valamilyen kapcsolatban?



Egyébként, ez a facebook-os remek ötlet. Bár, ha csak annyi közötök van egymáshoz, hogy egy iskolába jártatok, akkor tuti, hogy a köszönés után leesik neki a dolog.


Ezek után meg sráca válogatja, én tuti belemennék a játékába, és játszanám a bamba pasit :D

2013. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltem vele személyesen eddig, de fb-valószínű írok neki,csak most még nemnagyon jut eszembe semmi frappáns :DDEgyébként leírjam neki h tetszik nekem vagy próbáljak először másról beszélni vele? csak nem ismerem ezért így nehéz! De köszönöm a segítségeteket :)
2013. jún. 2. 16:24
 4/6 Buran ***** válasza:

Indiában minden beszélgetést a "Hogy vagy"-gyal kezdik. Nincs kivétel az ősi hagyományok szerint :D


Javaslom én is, vagy a "hogy sikerült az érettségi?" "Mire adtad be?" ilyesmik. :)

2013. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem először csak beszélgess vele, majd ha kicsit összemelegedtek akkor mondd el neki :) elriaszthatod ha túl korán teszed
2013. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap bejelöltem facen este és visszajelölt de csak reggel láttam... Legalább jó jel hogy talán emlékszik rám :DD Majd akkor ha egyszer fennt leszünk mindketten akkor ráírok :)
2013. jún. 3. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!