Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, úgy érzem belepusztulok!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal majdnem másfél évig voltunk együtt, még nem 2hete szakított velem. Nagyon, nagyon szeretett engem, tudom, éreztem. Mindent megtett értem. Én havonta szakítottam vele. Csoda, hogy eddig bírta, főleg, hogy az utolsó hetekben NAPONTA veszekedtem vele, hülyeségeken. Fel se fogtam. Mindig csaa ígérgettem, hogy megváltozok. Talán úgy éreztem, hogy nincs veszíteni valóm, mert szeret. Hát összevesztem vele, és mondta, hogy szakítani akar. Nem bírja, nem szeret már úgy, illetve velem nem tudna boldog lenni. Azért furcsálom az egészet, mert előtte egy héttel mondtam neki, hogy akkor mondja, hogy szeret, ha tényleg úgyis érzi, és mondta. Az a baj, hogy több esélyt nem akar adni. Bemakacsolta magát, hogy ő nem akar velem lenni. Félek. Vajon tényleg nem szeret már? Annyira nem az a típus. Hiányzok neki, tudom. De ez is csak a természetes szakítás miatt van. Nem tudom mit tegyek, tovább lépés még nem megy.

2014. júl. 1. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van, jól tette. Majd találsz olyat, aki kibírja a hisztidet.
2014. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy elrontottam. De nyilván nem egy fél hibája az egész. Ő se volt tökéletes. És látom a hibámat, tehát nem kell többet senkinek se elfogadnia a hisztimet, hiszen ezentúl teszek érte. És igen. Nyilván érthető, hogy így döntörr.
2014. júl. 1. 22:46
 3/11 anonim ***** válasza:
"Mindig csaa ígérgettem, hogy megváltozok. "
2014. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ez már dugás után gumizokni.

16L

2014. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Figyeljtek, elrontottam. Az, hogy ígérgettem, hogy megváltozok, ígérgetés volt. Sose próbálkoztam.És msot, hogy vége érzem, hog elvesztettem, most érzem igazán, hogy van/volt veszteni valóm. Röviden, ha lenne esélyem, tennék érte, tudom. Kérlek ne írjatok olyanokat, hogy megérdemlem, stb..Tudom a hibáimat. Csak nem tudom, hogy vészeljem át, vagy, hogy tehetek e valamit, ha igen, akkor mit. El vagyok veszve.
2014. júl. 1. 23:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Tisztára mint az exem. Kapott ezer esélyt, tényleg... aztán mikor megelégeltem, mert már annyit szenvedtem miatta, akkor rájött, hogy mit veszített...

Egyébként nem, nem lennél képes megváltozni, az exemnek van azóta új kapcsolata, és pontosan azokat a hibákat követi el, mint velem. És velem is azokat követte el, amiket az exével...

2014. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyjabol olyan, mintha a sajat sztorimat olvastam volna. En is masfel evig voltam egyutt a volt baratommal, sokat veszekedtunk a vegen mar, en folyton szakitottam vele, pedig nagyon szerettem. Mindig kibekultunk, azt remeltuk, hogy majd megvaltozik a helyzet es ujra olyan lesz mint regen. O egyszer sem szakitott velem elotte, egyszer tette azt, de az vegleges volt, igy lassan mar egy eve, hogy kulon vagyunk. En is akarhogy biztattam, hogy ez most jo lesz, nem veszekszunk annyit, kevesebb hiszti lesz, nem hitt mar nekem, elvesztette a bizalmat bennem. Sajnos ezzel nem lehet slkaig jatszani, mert a turelem es tures veges. En is azert mert sokat hisztizni, mert szentul hittem, hogy barmit csinalhatok (persze nem megcsalas vagy ilyesmi), o velem marad. Hat tevedtem...azt hozzateszem, hogy igy, egy ev eltelte utan meg mindig nem jott helyre a lelkem, nagyon hianyzik es meg mindig szeretem. Szoval ha netan kapnal tole egy utolso esely, semmikepp ne jatszd el, ne juss az en sorsomra! :/


20/N

2014. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"De nyilván nem egy fél hibája az egész. Ő se volt tökéletes."


Hehh női logika.

Miért próbálod rá kenni?

2014. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az emberek mások. Én képes lennék rá. Elég sokat változtam mióta vele voltam. Pozitív irányban. Illetve nem mindig voltam ilyen, tehátnem változnom kéne. Inkább csak a nyár kellene, hiszen most volt érettségi, családi problémák, STRESSZ. Nem csitult még le. De mindegy, tudom mire lennék képes.

És talán nem is tőle kérem az esélyt, mert nem csak én tehetek róla, hogy ide jutottunk. Inkább "istentől" kérem az esélyt kettőnknek.

2014. júl. 1. 23:12
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha rákenném elmondanám miket tett az utóbbi időkben. :D De nem teszem, mert nem akarom.
2014. júl. 1. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!