Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem jó az ex visszaszerz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó az ex visszaszerzésére, ha azt ígérem neki megváltozom abban, ami neki nem volt jó?

Figyelt kérdés

Amiben meglehet, és nem ilyen berögzült forma. Tehát megváltozni olyanban, amiben lehet is, nem gyökeres személyiségváltozásra gondolok.


Exeknél miért nem jó, ha megígérem, hogy adjon egy esélyt? Próbát megér, nem?



2014. júl. 2. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
fél, hogy megint csalódik benned, mert már egyszer csalódott
2014. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ramcsiii ***** válasza:
Nálam bevált :) És azért igyekszem a változásokhoz tartani is magam! De elvártam hogy ő is változzon kicsit,ami nekem nem tetszett.
2014. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt, hogy hosszú távon eredményt hozzon, nem véletlenül mentetek szét...
2014. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez CSAK ÚGY SIKERÜLHET ha mind a ketten belátjátok a hibáitokat, mind a ketten akarjátok igazán... Ha csak az egyik hiszi el, hogy sikerülhet, akkor az halott ügy... Hiába próbálod meggyőzni és mondjuk immel-ámmal belemegy, annak nem lesz értelme, mert folyamatosan csak arra fog koncentrálni, ami probléma volt.
2014. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én exemmel újra összejöttem a barátaim segítségével... Azt mondják ami egyszer már nem sikerült... de mi boldogok vagyunk 3 hónapja... Nekünk bevált. Megígértem neki, hogy megváltozok. A barátainktól tudta ezt meg, hogy megváltoztam és felkeresett a szakítás után 1 évvel.
2014. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
másféléves kapcsolatunk volt, 2hete lett vége, ő NAGYON NEM AKARJA, mondja h lehet h szeret, de akkorse, pedig ígértem neki, hogy változok, de úgyse akarná az eddigiek miatt. Szerintetek lenne esélyem?
2014. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet esélyed, de csak akkor ha eldöntöd magadban hogy megváltozol és ő is látja rajtad később, hogy tényleg változtál. Mindenki képes megváltozni, ha van kiért.
2014. júl. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!