Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek visszaszerezhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszaszerezhetem az exem, ha megváltozom?

Figyelt kérdés

egy hónapja szakítottunk, mert szerinte nem vagyok elég pörgős, pedig előtte, hónapokig megvoltunk, sokat nevettünk, minden tökéletes volt és egyik napról a másikra kitalálta, hogy nem ilyen pasira vágyik

szóval, ha változtatok a viselkedésemen, lenne esélyem?



2012. okt. 17. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Ha változnod kell ahhoz, hogy a kapcsolatotok működjön, akkor az a kapcsolat valójában nem működik.

Ráadásul ha ilyen béna az indok, hogy nem vagy elég pörgős, azért én nem tekernék a helyedben. Keress mást, akinek a nyugisabb éned pont megfelel, és ne akarj magadból kivetkőzni, annak sosincs jó vége.

2012. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp változik akkor nem mindegy, ha megpróbálja? Azért változik meg, mert elhagyta vagy ő érte változik meg. Én is ebben a cipőben jártam csak annyi különbség, hogy ő mondta magára, hogy hozzám lassú. Elhagyott engem és megváltoztam azóta, rossz irányba. Akkor nem mindegy, ha ő érte változik meg? De! Csak gyakorlatilag nem működik, mert a női agy........ hagyjuk. Ha kérdezőnek megadja az esélyt akkor érdemes változtatni a dolgokon. Vannak dolgok amin lehet változtatni, de vannak bizonyos dolgok amiken nem. Ha van esély akkor nem kell feladni.
2012. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez hülyeség. Arra biztatod, hogy ne legyen önmaga. Ez szerinted meddig tartható állapot? Ő nem egy pörgős fajta, ami egyáltalán nem hiba, csak egy tulajdonság, mint hogy milyen színű a haja. Ha most elkezdi játszani magát, hogy ő nem is olyan mint amilyen valójában, hanem tök másmilyen, az egyrészt minimum furcsa lesz, mert eddig a csaj nem úgy ismerte meg. Másrészt pedig olyan dolgokat kell magára erőltetnie, amik nem a sajátjai, pl. el kell menni sűrűn bulizni. Csakhogy ha ő nyugisabb fajta, akkor valszeg nem fogja jól érezni magát közben.

Egy szó mint száz, sokkal jobban jár, ha keres egy olyan lányt, aki őt úgy szereti, amilyen. Egyébként csak úgy megjegyzem, hogy ha valaki hónapok után ilyen indokot hoz fel, akkor én gyanakodnék, hogy kamu, valaki más van a háttérben.

2012. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy van kérdező, hidd el ha itt próbálkodsz megváltozni, úgyse érsz vele kb. semmit. Max majd a talpnyalója leszel "aaa jaaj így nem jó?!, ezer bocsánat legközelebb már úgy fogom csinálni ahogy neked jó!"


Egyszer beszélgettünk párkapcsolatokról a munkahelyemen, több idősebb csávó is van ott. Vita volt és egyik 30 körüli srác mondta, hogy vagy úgy fogadjon el amilyen vagy vagy akkor nem éri meg. De ezt már többször is mondtam, amikor pl arról beszéltem neki, hogy tetszik x lány és valami ilyesmiről dumáltam amiben benne volt hogy jó vagyok-e így. Mind1 szóval jól el is magyarázta a lényegét de nem igazán tudom leírni.


A lényeg úgyis az, hogy természetesen kell viselkedned, különben béna leszel. Mert hát igazából elfolytod a saját érzéseidet, és nem tudsz majd dolgokra úgy zsigerből reagálni.

2012. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert önmaga lesz, ha meg se próbálja? Nem volt esélyem és úgy szintén nem vagyok az aki voltam. Valakiért tenni valamit vagy valakiért nem tenni semmit. Melyiket választanád?
2012. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazából megpróbálhatja, CSAK ne direkt megváltozzon, ergo ne direktből csinálja x dolgot. FŐLEG ha mondjuk közbe egyáltalán nem élvezi a dolgot. Pl elmegy bulizni, áll ott egy helyben, aztán haza megy azt kész. És közbe végig ilyen -_- semmi hangulat.


Meg, hát de kérdezőnek kellene hogy legyen valami belső ingere, késztetés, impulzus akármi. Biztos érzel valamit kérdező, hallgass a megérzéseidre, ha úgy gondolod meg kell változnod csináld, de amúgy közlöm NEM attól fogsz megtetszeni xy-nak ha minden egyes dologban úgy viselkedsz ahogy ő akarja. Pl a mindenben egyetértés a másikkal ugyanilyen szar.

2012. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!