Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Ő volt az első szerelmem, nagyon szerettem őt. Neki előttem volt egy 3 éves kapcsolata ami nem működött... Minden rendben volt ő is szeretett engem, de egyik napról a másikra mintha megváltozott volna... Azt mondta hogy időt szeretne , mert túl gyorsan történtek a dolgok és nincs tisztában az érzéseivel.. Én adtam neki időt 3 hetet addig nem is beszéltünk csak egyszer-kétszer facebook-on.. Azután megbeszéltük hogy találkozunk és eldöntjük mi legyen... Még akkor is bizonytalan volt de azt mondta hogy folytatni szeretné. Eltelt még egy hét és írtam neki egy smst hogy nem vagyok hajlandó tovább várni rá és ha már bizonytalan akkor tuti nem is szeret... És csak annyit írt vissza hogy ha így akarom akkor oké... Utána még facebook-on beszélgettünk majd a beszélgetés végén megkérdeztem hogy szakítani akar csak nem mer ? A válasza az volt hogy nem akar engem hülyíteni de nem tudja mit érez... és írtam hogy akkor legyen vége mert én ezt már nem bírom elviselni pedig nagyon szeretem... Azóta eltelt egy hónap nagyon kivagyok még mindig, azt hittem majd egyre jobb lesz idővel... De egyre rosszabb nagyon hiányzik.. Minden nap sírok miatta.. Félek hogy nem fogok tudni tovább lépni.

2014. júl. 3. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem sírok mindennap, pedig engem 6 év után dobtak ki..

ne hisztizz, hanem menj élni.

2014. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TheHologram ***** válasza:
100%
Jobb is lesz idővel. 1 hónap az nem idő. De csak szenvedés lett volna,nagyon úgy tűnik. Mert ha valaki nem biztos magában,akkor az veszélyes,megcsalhat,megsérthet,stb. Az se jobb,sőt talán még nehezebb lenne elfelejteni. Szerintem jól tetted. Tovább fogsz lépni.
2014. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj bulizni,ismerkedni,mozdulj ki otthonról!!

A lényeg,hogy tereld el a figyelmed. Töröld le facebookról!!


Kezd új lappal. :)

2014. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

igen próbálok "élni" de ha elmegyek bulizni, a barátaimmal vagyok stb valamiről mindig eszembe jut...

2014. júl. 3. 20:40
 5/8 TheHologram ***** válasza:
100%
Hogy próbálsz élni? Komolyan,csak gondold át,hogy miért hagyod,hogy szomorú legyél miatta? Ilyen dolgok vannak. És nehogy magadat okold érte. Nem tudom hány éves vagy,de gondolom nem 15. Legyél már biztosabb magadban.
2014. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok :)
2014. júl. 3. 20:49
 7/8 TheHologram ***** válasza:
100%
Mondok valamit.Én mindig biztos vagyok az érzelmeimben,mégse kellek senkinek. :D Szerinted hagyom,hogy szomorú legyek? Dehogyis. Nincs miért. Neked sincs. Ez van. Sírással nem lehet továbblépni.
2014. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen igazad van :))

köszönöm a tanácsokat meg a biztatást, nagyon jól esnek :)

2014. júl. 3. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!