Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta? Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta? Még mindig vele álmodok.

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék elfelejteni valakit, akit szinte nem is ismerek? Több, mint egy éve találkoztam egy sráccal és- közhely tudom- szerelem volt elsö látásra. Még soha nem repült olyan gyorsan az idö, mint amikor vele voltam. Szó szót követett, egész éjszakákat képesek voltunk átbeszélgetni, szexuális értelemben is minden tökéletes volt. Az egész tartott pár hétig, de utána mindkettönket fejbevágott a felismerés,- amivel mindketten az elejétöl fogva tisztában voltunk- hogy több ezer km-re lakunk egymástól... Egyik percröl a másikra eltüntünk a másik életéböl utána még párszor fel-felemeltük a telefont, de megbeszélni soha nem beszéltük meg, hogy mi is volt ez a valami kettönk között... Soha nem voltam az a hösszerelmes típus, aki minden második férfiba beleszeret, éltem már párkapcsolatban, de minden múltbéli dolgon sokkal könnyebben túlléptem, mint rajta... Azóta próbáltam már másokkal, nem ment. Folyton csak öt láttam magam elött. És öszintén szólva már nagyon szeretném elfelejteni, mert tudom, hogy mi ketten nem lehetünk együtt... Nem tudom merre jár, mit csinál, de szinte minden éjjel vele álmodok. Hol boldogok vagyunk, hol keresem öt és nem találom sehol sem, de a nagy kérdés? Tudtok bármilyen..., akármilyen tanácsot adni, hogyan léphetnék végre túl rajta?

2014. ápr. 25. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudnád felhívni? Elmondhatnád neki, hogy hiányzik...Ha már úgyis több ezer km-re lakik,akkor szerintem nincs vesztenivalód....
2014. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt felkel a Nap (Before Sunrise)

[link]


Mielőtt lemegy a Nap (Before Sunset)

[link]


Mielőtt éjfélt üt az óra (Before Midnight)

[link]


Segíteni nem tudok, de ezek a filmek tetszeni fognak. Témábavágó úgymond.


27f

2014. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked jó randijaid lehetnek, ha hamar szétnyitod a lábaid:D
2014. ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!