Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha barátnőm elutazik, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőm elutazik, és szóváteszem, hogy nem keres, akkor én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Barátnőm elutazott több mint egy hétre külföldre, nagyon messzire egy keleti országba, rokonaival.

Hotelben van szállása, minden feltétel adott, nagyon jó körülmények közt utazott, és az ottani eltöltött idő is minden szempontból meg van támogatva anyagilag rendesen.


Az érkezését követően a szállásán azonnal átvehette a szobáját.

A szobában saját számítógép és internet stb. stb. minden hi-tech, kényelem stb. csak egy gombot kell megnyomni és máris online lehet, skype, facebook stb.


Eltelt 4 nap és nem jelentkezett. Mikor kiutazott, előtte kértem, hogy ha odaér, és minden oké, akkor jelentkezzen, vagy ha bármi van, tökmindegy, de szóljon, hogy odaértek és jól van. Nem tette meg, 4 nap után ma jelentkezett.

Ülök gép előtt, dolgozom, skype-on vagyok, és egyszer csak rám köszön.

Már agyon aggódtam magam a 4 napban, és egyébként sem esett jól, hogy nem keresett 4 napig, és nem is szólt semmit.


Szóvá tettem a dolgot, mérges voltam rá, nem durván és nem keményen de letoltam, hogy 4 napja idegeskedem és várom stb.


A végén még én lettem a "rossz", hogy nem is örülök neki, meg, hogy most üzen, itt van és miért morgok, meg nekem semmi nem jó stb.


Egyszerűen nem értett meg, és nem is érdekelte, hogy nekem ez fáj, és rosszul esik, egyrészt mert féltem, aggódom, másrészt meg azért mert hiányzik.


Mindeközben meg még azt mondta, hogy éppen a barátnője is észrevette skype-on és vele is beszél most stb.


Mondtam neki, hogy gondolja át fordított esetben neki hogy esne...? Nem nagyon válaszolt erre semmit, csak hogy nekem semmi nem jó stb.


Most tényleg bennem van a hiba? Csak engem zavar ez? Én hibáztam? Más férfi máshogy viselkedne, vagy mi? Most komolyan velem van a baj?



2014. júl. 4. 15:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nők... Ebbe minden magyarázat benne van...
2014. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Nekem a leírásodból nem úgy tűnik, mintha sokat számítanál neki.
2014. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nos igen a leírás alapján nem túl sok érzelem szorult bele, de ez is nézőpont kérdése, lehet hogy ő így mutatja ki... :-)


Azt tudom javasolni, hogyha még gerjedsz a csajra, akkor dugjad, de legyen mellette másik is... :-) ...ha meg már nem gerjedsz rá, mehet a szemétbe... :-)


Ez durván hangzik, de a nők is ezt teszik, csak bennük megvan az a képesség, hogy elhitetik veled, hogy mennyire fáj nekik, hogy ki kellett dobniuk... :-)


Az első hozzászóló is jól mondja: nők... :-)

2014. júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Négy nap elég sok idő, és ha valóban szeretne téged, minden apró pillanatot kihasznált volna, hogy veled felvegye a kapcsolatot minél hamarabb. De négy nap??? Addig meg le se tojja, hogy te addig lerágod csuklódig a körmödet miatta?
2014. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Leíràsod alapján 4-5 csillagos hotelbe mentek, nőként sem értem miért csak most jelentkezett, 4! nap után..

Szerintem nem szeret téged, gondolom a kapcsolatotok is elég friss lehet, vagy a csajszival van valami baj.

2014. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk nem új, és nincs semmi gond kettőnk közt. Egyetlen dolog ami nála jellemző, hogy nagyon makacs és akaratos, és sértődékeny, de nem csalna meg soha, ebben biztos vagyok, és ha nem szeretne megmondaná, ez mindig is alappillére volt a kapcsolatunknak, hogy ha bármelyikünkben kétely merül fel, azt megosszuk és megbeszéljük. Egyébként is semmi gond nincs köztünk, nem változott semmi vagy ilyesmsi, nem volt veszekedés, jól megvagyunk a mindennapokban is és az ágyban is nagyon, semmi olyasmi nincs ami olyasmire utalna, hogy nem szeret vagy ilyesmi. Egyszerűen csak nem fogja fel, nem tulajdonít neki jelentőséget, hogy nekem ez a 4 nap szörnyű volt, és ideges voltam, még ha sejtettem is, hogy nincs baja, meg nincs egyedül, a rokonai vigyáznak rá stb. akkor is ideges voltam és hiányzott is. Ő csak azt mondogatja, hogy nekem semmi nem jó, és miért hozom fel ezeket, mikor örülhetnék neki, hogy most keresett és kész, lépjek túl ezen. Én túl is lépnék, ha nem bagatellizálná el ennyire ezt a dolgot, és esetleg annyit mondana, hogy "bocs, lehet hogy igazad van...", na de semmi, még csak a közelébe sem jutott ennek. :(
2014. júl. 4. 15:44
 7/19 A kérdező kommentje:
Minden esetre az eddigi vélemények szerint akkor nem én drámázom túl a helyzetet. Szerintem sem, de kíváncsi voltam/vagyok, hogy más is így látja e vagy sem.
2014. júl. 4. 15:45
 8/19 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, most ugranék előre az időben egy jó évet, s meggyőződnék róla, hogy tényleg ilyen korrekt ez a kapcsolat. Részedről úgy látom, hogy az, benne viszont kételkedek.
2014. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szimplán azért nem jelentkezett, mert "minek"? Vagy miért?

Szerintem nem túlzod el, én a helyében tuti jelentkeztem volna. Ha nem is rögtön első pillanatban, de hát azért na.

2014. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ja, nem jelentkezett, mert minek(?) Most jelentkezett és kész, örüljek neki, ne azon rágódjak miért nem jelentkezett eddig. Meg hogy én mindenért lecseszem... stb. pedig nem mindenért, de az ilyen dolgokért igen. Nála ez nem egyedi eset, más hasonló dolgai vannak. Van valami baja, fáj valamije vagy valami más jellegű baja van, akkor vagy elmondja vagy nem. Ha ki akarom húzni belőle, annál jobban ellenáll, és nem mondja el stb. mindig voltak ilyen dolgai, és mivel szeretem, próbálom kezelni, de ilyen esetekben mint a mostani már nehezen kezelem, mert számomra ez érthetetlen. Erre nagyon logikus magyarázat nincs, és Ő sem tud adni...

Erre lehet mondani, hogy mert Nő és kész... nem tudom, mindenki más, de én ezt sosem fogom megérteni, lehet mert férfi aggyal nem lehet, nem tudom.

2014. júl. 4. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!